Archív

Zpět na článek

Osm největších lží ve filmu Social Network

3 komentářů

jiriydolezalostny
7. listopadu 2010 • 20:44
Skoro každej těch kluků byl napůl hacker, napůl bezohlednej maniak........Sean založil Napster - což mi přišlo kůl, ale bylo to na hraně lega­lity­....­..vš­ichni se navzájem furt podráželi.....a největší dobytek byl Zucker­berg­....­...kt­erej holt chtěl:
a) mega úspěch
b) vidět do lidí
c) ovládnout svět
d) zničit soukromí(jeden z pilířů moderní demokratické společnosti - nic proti, ale je to tak....soukromí chtěli zničit už komouši..........
...
např:
http­://e­kono­mika­.ihned­.cz/c1-47751100-evropska-komise-chce-donutit-facebook-mazat-data-uzivatelu
--
Facebook se nedostal do hledáčku komise poprvé. Na začátku letošního roku jeho zakladatel Mark Zuckerberg řekl, aby se uživatelé nad obavy z ochrany dat, kvůli nimž byl Facebook kritizován, už přenesli - nikdo přece už nedbá na ochranu soukromí. Vyprovokoval tím bouři protestů a Brusel krátce po jeho vyjádření oznámil, že proti zneužívání dat zasáhne. Dnešní návrh je toho výsledkem.
jiriydolezalostny
7. listopadu 2010 • 20:47
Za to má Zuckerberg tenhle film.....ničí soukromí půl miliardě lidí(půl miliardě ovcí, který to sice dělaj dobrovolně...eh..), ale----aspoň někdo teď ničí to tvoje.....
Facebook je samozřejmě mega věc.­....­....in­ternet v internetu....ultra super cílená rekla­ma..­...po­liti­ka..­..vš­ecko­....­..ča­sopis Reflex na facebooku......
mik-23
6. listopadu 2010 • 17:27
nicmene mi to pripomina uz deset let stary a dost opomijeny televizni film Pirati ze Silicon Valley (htt­p://ww­w.im­db.co­m/ti­tle/tt­016812­2/), ktery lehce s humorem dokumentuje zacatky Appla a Microsoftu a osobne jsem tomu vubec nechtel verit, nicmene na internetu jsem se docetl, ze az na mensi detaily to tak skutecne bylo. Strucne receno byli Applari zhuleny hipici, ktery ukradli ostatnim firmam co se dalo, konkretne Jobs byl ztripovanej despota, ktery terorizoval zamestnance, a proto ho pak museli sami z Applu vyhodit (a pozdeji zase vzit zpatky) a Microsoftaci si zas tezce ulitavali na chlastu a ***ch a tak je nastvalo, ze se s nima nechce Jobs bavit, ze kdyz je teda konecne zamestnal, tak oni zas okopirovali co se dalo od Applu a prodali to dal a zbytek zna uz kazdy.