Archív

Zpět na článek

JXD: Co hulí Policie ČR? Chci taky!

7 komentářů

kkk999
12. listopadu 2010 • 09:05
Čím dál tím jasněji se prokazuje, že příliš solidarity škodí. Jednoznačně je nutné zavést každému osobní účty pro zdravotnictví, aby si každý nesl důsledky své péče nebo i nepéče o vlastní zdraví SÁM NA SOBĚ!!! Jinak se totiž bude pořád dokola rozebírat, co je škodlivější, jestli vepřové na talíři nebo marihuana. Bereš drogy, kouříš, chlastáš? Riskuješ zdraví a život při rizikových adrenalinových sportech? Nerespektuješ např. v horách pokyny HS a musí pro tebe letět vrtulník? Nerespektuješ rady lékařů, nedodržuješ jejich pokyny a v důsledku toho dojde ke zhoršení tvého zdraví? PLAŤ...ALE ZE SVÉHO, NE Z PENĚZ VŠECH!!! JENOM IDIOT SE MŮŽE OHRAZOVAT, ŽE NAPŘ. HULENÍ NEBO KOUŘENÍ JE JEHO VĚC!!! JENOM IDIOT SI VĚDOMĚ A ÚMYSLNĚ NIČÍ ZDRAVÍ, JENOM VYSOCE SOBECKÝ A BEZOHLEDNÝ DAREBÁK NIČÍ ZDRAVÍ NĚKOMU JINÉMU!!!
hanbus
11. listopadu 2010 • 11:53
neco vam povim: to ze maji dnesni rostliny az treba 25% thc a driv to bylo treba 5% ,se dosahuje tim, ze dnes testuji pouze palice a driv to byly cele rostliny. Kdyby na vas prisly a delali testy vasich rostlin,zjistete si jaky druh testu delali
kvetahana
8. listopadu 2010 • 16:54
Možná dříve velel dopravce.Zajímavá by byla reakce toho šéfa,který jej do funkce jmenoval.Každopádně JXD musí výskat radostí nad takovým úletem
indyana
7. listopadu 2010 • 18:00
Ty jo, mám trochu problém s pořadím slov toho poldy. No a každopádně by mě zajímalo, jestli si vážně myslí, že první rostlina konopí vyrostla ve skříni... Nebo jako jak, že je to speciálně vyšlechtěný, že to může být i venku..
frolec
5. listopadu 2010 • 14:35
toto skutecne zaznelo v radiu ? To je ale policejni sisticka...
demontormen
5. listopadu 2010 • 11:08
když se v tom nevyzná ani šéf police a tvrdí, že THC je opiát.... Je pak vidět úroveň Policie ČR. Proč se nezeptají nějakého "huliče", který by jim to trošku vysvětlil a pak by nebyli za takovy idioty...
kukuczino
2. prosince 2010 • 16:14
Jj, THC opiát, to mě taky dostalo