Archív

Zpět na článek

Co je špatně na Stardance?

4 komentářů

kovarik
1. listopadu 2010 • 18:48
No především to, jak je to napsáno ! Já si asi naivně myslím, že novinář byl měl umět česky a anglicky. Jsem naiva !
sjanborn
1. listopadu 2010 • 17:23
a troufám si odhadovat,že bude neskutečně vysoká.Místo této akce i když i tady místo různých hvězdiček se dalo použít anonymních lidí z různých konců republiky,by za ty prachy dalo natočit pár pěkných dokumentů.
staska
1. listopadu 2010 • 15:15
Sem napište váš vzkaz!Myslím si,že není nic špatného na tom,že CT vysílá komerčně laděný pořad,navíc pořad který lahodí jak oku tak uchu na rozdíl od všech těch komerční televize zahlcujících TALENTů.Stardance je opravdu pěkná záležitost a přece,kvůli tomu aby měly komeční televize v sobotním hlavním vysílacím čase zaručenou sledovanost,nepůjde o půlnoci,nebo v pět ráno.A právě proto že jsem také koncesionář a se mnou i tech dalších více než jeden milion diváků,máme snad právo dívat se v hlavním vysílacím čase a v sobotu.
tommyknocker
1. listopadu 2010 • 21:51
A četl jste vůbec ten článek? Autorovi nevadí, že v sobotu večer, nebo kdy, běží Stardance, ale to že se prolína do hlavní zpravodajské relace. Což mi mimochodem vadí taky.