Fotogalerie

Zpět na článek

Severní Korea zmizela! V totalitní zemi v noci nesvítí téměř žádná světla

6 komentářů

toskanskydedek
6. listopadu 2010 • 13:07
Severni Korea si zije svym spokojenym zivotem. Malo pracuji, malo se nervuji a spokojene a kolektivne ziji. Neprodukuji temer zadny odpad a nemusi resit kam s nim. Ziji pekne pospolu, nemusi se spolehat na vykyvy vnejsiho sveta. Nejsou nici loutkou na sachovnici.

I pristup ke svetelnemu smogu svedci o jejich pokrokovosti - v noci se ma spat a ne si lecit v neonech mindraky z denni honby za mamonem a kramy, se kterymi nevime kam s nimi.
polist
7. listopadu 2010 • 15:16
Možná na tý bezstarostnosti něco je.

Když máš kanárka a necháš ho celej život zavřenýho v kleci, taky mu nebude hrozit nebezpečí.

Já jsem ale z těch, kteří raději lítají, kam chtějí. I když ti hrozí nebezpečí, třeba že tě sežere kočka.
mestax
2. listopadu 2010 • 07:57
S předešlými. Svítit Pánubohu do oken a ještě to vydávat za pokrok mi nepřijde jako moc dobrý nápad.
mrbiker61
1. listopadu 2010 • 21:43
Režim a bídu jim nezávidím a také nepřeju.Ale mohou v noci spát, protože tam žádní makakové a šimpanzi najatí na výstavbu nákupního centra netřískají a nemlátí celou noc tak,jako u nás. A když domyslím, že se toto děje jenom proto, aby si zasraní manažeři odněkud ze Švédska mastili kapsy, je mi z toho zle.
eva11
1. listopadu 2010 • 17:56
- to už je dnes vzácnost. To ostatní jim ale nezávidím.
polist
7. listopadu 2010 • 15:17
Moje řeč.