Komentáře

Zpět na článek

Případná koalice ODS a ČSSD v Praze je spojenectví pro udržení koryt

3 komentářů

Palopetro
1. listopadu 2010 • 11:26
Správně jste to popsal.Voliči rozhodli a papaláši napříč politickým spektrem na vůli voličů jednoduše s..ou.Jinak se to nedá napsat.A ještě jedna věc.Evidentní je spojení š***k ODS a ostatních stran s mafiány,kteří se pakujou na státních (obecních ) zakázkách a kteří také hojně odsypávají do kapes volených úředníků.Boj proti korupci se po těchto volbách jeví čím dál více pouhou vějíčkou na pitomého voliče.Stačí si přečíst o spojení triumvirátu Bém,Janoušek a stbáckého konfidenta Johna.
Je neskutečné,že 22 let po revoluci se dostane do nejvyšší funkce na ministerstvu vnitra takové indi­vidu­um.Vo­liči,­kteří volili VV by se měli hluboce stydět.A přece jen mi to nedá,abych si neodplivl na státní orgány,kteří exemplárně potrestají za korupci dva z mnoha ,protože ti jsou z obyčejného Brna.
stone_pilot
1. listopadu 2010 • 17:14
To že zabásli frajery ze Žabin naopak považuju za přednost Brna - nědke se začít musí a před brněnským soudem smekám.
Palopetro
2. listopadu 2010 • 12:50
No však jo!S Kvapilem jsem párkrát sice hrát tenis,ale jinak mi nijak k srdci nepřirostl.Příliš namistrovaný borec nato jak mizerně t.hrál.No patrně si myslel že stromy rostou až do nebe.Jen mi příjde,že ta "brněnská spravedlnosť by už měla mít nějaké následovníky.Jinak se z toho úplatkářství nevyhrabeme ani za sto Johnů.