Komentáře

Zpět na článek

S Radkem Johnem se nikdo nebaví. Navíc se mu sype ministerstvo

16 komentářů

sizitisi
1. listopadu 2010 • 08:14
No já mám spíš pocit, že tam konečně někdo dělá pořádek. A to někomu hodně vadí a tak se snaží Johna zdiskreditovat
petr315
1. listopadu 2010 • 08:28
Mám ten samý pocit...konečně někdo poukazuje na vysoké odměny, zadává audity, což je jedině dobře...
sider
6. listopadu 2010 • 11:16
Jo no myslím, že je to tak. Někdo se zatraceně bojí, že se na něj přijde a snaží se zdiskreditovat Johna. Proto ty články, proto ten humbuk kolem jeho osoby.
jonas147
24. listopadu 2010 • 08:06
Zdiskreditovat? Zeptej se na Johna jakéhokoliv obyčejného hasiče či policisty, ti žádné odměny nedostávají a tedy nemají důvod se bát že se na ně přijde. Budeš se divit jaké odpovědi dostaneš. Možná se naučíš i spoustu nových sprostých slov. Absolutní neschopnost!!!
meadow
30. října 2010 • 16:13
včera sem zas četl na parlamentních listech jak se John furt s někým vybavoval, a i kdyby ne, je to zase jen článek o ničem, o nějakým podivným redaktorovi, který si tady léčí své komplexy
obcan789
30. října 2010 • 16:18
jj, to jsem četl taky. Na článku v Parlamentních listech mě zaujal ten sloh (připomínající 5.třídu, ale bylo tam, jak se každý baví s tím či oním včetně Johna) a tady zase zakomplexovanost redaktora.
Poslední dobou mi Blesk přijde jen slabý odvar Reflexu.
petr315
1. listopadu 2010 • 08:25
Souhlasím s Vámi, článek je naprosto katastrofální, nechápu, jak vůbec takový článek může vyjít...je naprosto o ničem - koho zajímá, zda chodil, nebo nechodil John po hradě sám? VždyŤ je to absolutně irelevantní informace...a zbytek obsahu je absolutně mimo...
max6
1. listopadu 2010 • 08:26
To se ti ani nemusí zdát, to je totiž fakt. Ještě před pár lety to byl skutečně dobrý časopis, ale poslední dobou se z něj stal skutečně provinční plátek.
Panu Buchertovi to asi přišlo jako zpráva dne, která se jako hlavní článek, ale ono to spíš vypovídá o autorovi. V takovém médiu by se měli zabývat skutečnými problémy a kauzami, které hýbou světem a českou republikou. Číst si článek o tom, jak se s Johnem nikdo nebaví - to skutečně nebaví mě!!!
panbixby
30. října 2010 • 15:55
Již jsem zde dlouho nečet´o Reflexí hvězdě Smutnejch Natálce.
Což takto zase pár inteligentích řádek - nebylo by?!
petr315
1. listopadu 2010 • 08:26
Dobrá připomínka...