Život a styl

Zpět na článek

Pět věcí, které nás naučila pražská bitka Aragorna s Karkulkou

13 komentářů

sindlerm
30. října 2010 • 15:18
Používám stejný nadpis jako před chvílí pro komentář k článku pana Tesaře. Co to je za demenci? Proč do toho taháte nácky? Snad každý rozumný člověk dokáže rozlišit mezi agresivním taxikářem a náckem s krví malých dětí na triku. Pak by to posuzování samozřejmě asi vypadalo jinak. A vůbec, jděte s tak stupidními a nicneříkajícími články k šípku.
panna
16. října 2010 • 09:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
limak007
7. října 2010 • 16:17
"...Instantně legendární souboj s mečem proti pěstem na pražské ulici..."
S instantním pozdravem zdraví instantní redaktor.
P.S. Nepoužívejte cizích slov, když je neovládáte.
rob.spis
9. října 2010 • 22:15
Také velmi erudovaný komentář...
Palopetro
22. října 2010 • 12:45
Instantní pitomost vidí v každém článku,který se zjeví na Reflexu pouze ten ,kdo žere jen instantní žrádla.Pak je pochopitelně i jeho inteligence instantní.
poool
7. října 2010 • 16:10
Stačilo by zavést ověření, zda čistý trestní rejstřík předložený při příjímaní do práce odpovídá jeho pravé podobě, a 2/3 agresivních taxikářů a členů ochranek je bez práce.
Dělal jsem kdysí vedlejšák u ochranky v kasinu, a většina mých vypatlaných kolegů z toho měla legraci.
nnblngr
7. října 2010 • 16:02
to je neuveritelna banda! to je neuveritelny stado primitivu a zlodeju! samozrejme, ze jsou i slusny, treba ty od AAA, ale prestoze jsem procestoval velkou cast sveta, tak nejhrosiho zachazeni, okradani jsem zazil v nasi maticce stovezaty a to jsem Cech! jezdil jsem taxikem treba v Pakistanu, Indii, Turecku, Egypte, Indonesii, Malaysii... ani v Africe (Ghana, Kenya) to nebylo tak drsny...a to jsou rozvojovy zeme a ja byl cizinec/beloch! Nikdy jsem nemel vetsi problemy s taxikarem nez v Pze, nikdy...

cim vetsi ksindl, tim ma asi vetsi sanci dostat licenci, nebo co! hruza!
herman
7. října 2010 • 15:07
Oběma odebrat ŘP, tomu červenému asi napořád.
Palopetro
22. října 2010 • 12:50
Ten v červeném ho patrně nemá vůbec a soudě z jeho pracovního oděvu může mít tak maximálně ukrajinský.
azincourt
7. října 2010 • 13:53
Sem napište váš vzkaz!