Život a styl

Zpět na článek

Bitka v ulicích Prahy: S mečem proti taxikářovi

52 komentářů

pepic
17. října 2010 • 18:45
i takové videa jako toto.
panna
16. října 2010 • 08:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
poool
10. října 2010 • 11:37
Ve zkratce: radiotaxi (já používám AAA)->dispečerka(mluví i anglicky)->řekne přesnou cenu když jí sdělím počáteční a koncový bod->jedu v klidu přes Prahu za dvě stovky->dám pět korun tuzéra.
Co tu furt brečite?
rob.spis
6. října 2010 • 03:53
Aragorn je rozumný chlap. Na jeho místě bych už asi seděl v base za něco moc ošklivého. On se velmi ovládl a omezil svůj šok ze setkání s nebezpečným hovadem na slovní útok (rozbité okno byl jen chvilkový afekt). Smekám a podporuji.
nnblngr
5. října 2010 • 20:19
a to ma bejt EU? to je sice natoceny na Vinohradsky, kousek od Trznice, ale podle akce to vypada spis jako zabery nekde odnekud s kmenovejch uzemi v Pakistanu! hodne dobry!
rob.spis
5. října 2010 • 20:10
Jestli něco založíte na fejsu, tak to sem prosím napište, abych se zůčastnil. Dík.
nnblngr
5. října 2010 • 20:19
ja taky! jsem pro!
04205
5. října 2010 • 21:11
sám na FB nejsem, ale známí mne informovali, že stránka na podporu už existuje. Arargon v Praze se tuším jmenuje. A na Youtube je i rozhovor s Aragornem. Působí docela přesvědčivě.....
04205
5. října 2010 • 19:48
ukázala, jak se to dělá. Opět začínají záběry na Aragorna, tentokrát se jim ho podařilo i najít. Ovšem zveřejnili celé jeho jméno....hm, to asi, aby ho i ostatní Speedaři bez problémů našli. Jak že se jmenuje Rudoch?
nnblngr
5. října 2010 • 19:29
takovou verbez jako jsou prazsky taxikari ve svete jen tezko nejdeme, takovej lidskej hnuj co pracuje jako drockari v Praze, to je asi svetova rarita! cim vetsi gauner, tim ma asi vetsi sanci dostat licenci! je to fakt sila!