Archív

Zpět na článek

Protidrogová politika: „Feťáky bych nahnal do dolů,“ říká opilec

5 komentářů

zemekf
2. prosince 2010 • 16:38
Jediná robota kde sa nikdo na nic nehrál, ono to ami s tím kilometrem nad hlavů moc nešlo.
A když sa vyfáralo tak sa ,,rozbila,, hospoda. V jednom taxiku na visalaje jela taška v druhém čepica a v třetím já.
Bože to byly časy.
Poliši věděli prd co je to konopé, šlapky dávaly zadara a štajgr mosel držat kušnu, nebo by sme mu nepřišli v sobotu-
Ne, ale vážně, tam si fakt nikdo na nic nemoch hrát, tam slova byly na nic.
Tam byl chlap chlapem, aj když byl bu.erant.
kkk999
12. listopadu 2010 • 09:09
Čím dál tím jasněji se prokazuje, že příliš solidarity škodí. Jednoznačně je nutné zavést každému osobní účty pro zdravotnictví, aby si každý nesl důsledky své péče nebo i nepéče o vlastní zdraví SÁM NA SOBĚ!!! Jinak se totiž bude pořád dokola rozebírat, co je škodlivější, jestli vepřové na talíři nebo marihuana. Bereš drogy, kouříš, chlastáš? Riskuješ zdraví a život při rizikových adrenalinových sportech? Nerespektuješ např. v horách pokyny HS a musí pro tebe letět vrtulník? Nerespektuješ rady lékařů, nedodržuješ jejich pokyny a v důsledku toho dojde ke zhoršení tvého zdraví? PLAŤ...ALE ZE SVÉHO, NE Z PENĚZ VŠECH!!! JENOM IDIOT SE MŮŽE OHRAZOVAT, ŽE NAPŘ. HULENÍ NEBO KOUŘENÍ JE JEHO VĚC!!! JENOM IDIOT SI VĚDOMĚ A ÚMYSLNĚ NIČÍ ZDRAVÍ, JENOM VYSOCE SOBECKÝ A BEZOHLEDNÝ DAREBÁK NIČÍ ZDRAVÍ NĚKOMU JINÉMU!!!
kukuczino
2. prosince 2010 • 16:26
Ano, jistě, jen VY máte pravdu a ostatní jsou idioti, když s VÁMI nesouhlasí
zemekf
1. října 2010 • 00:24
Když mě tam nažene, beru.
30.000,- výplata není zas tak malá a na šachtě sem dělal, vím do čeho du. víte jak šmakuje smotek po vyfárání ? Já jo.
kukuczino
2. prosince 2010 • 16:26
No já teda neberu, ale do dolů taky nechcu