Archív

Zpět na článek

Pozor, policejní dezinformace! Pravda o drogových testech

11 komentářů

kkk999
12. listopadu 2010 • 19:24
Ať se komu líbí nebo ne, i hulič je osoba ZÁVISLÁ na své droze, takový člověk, který je závislý na drogách, NEMÁ za volantem co dělat. Křížky u silnic hovoří jasnou řečí. Ano, povětšině za to může alkohol, ale možná kdyby se prováděly důsledné kontroly, asi bychom se divili. Ten, kdo nemůže bez hulení nebo jiné drogy být, nemá za volantem co hledat!!! Takovým bych pro nespolehlivost odebíral ŘP doživotně!!! Chceš hulit, chlastat, atd.? Pak nesedej za volant a jezdi MHD nebo taxíkem...
bubo1981
16. listopadu 2010 • 19:48
zdravim kkk999. Nebudu vulgární i když mám sto chutí být. kkk999,jsi opravdu hlupák,který mele jak nějaký pánbíčkář. mluvíš jak nadopováný propagandou,která proběhla v USA ve 20 tých letech, minulého století. já mam nemoc jater a nemůžu pít alkohol, a tak když mám víkend volný a v pátek si dám s přáteli jointa,tak v pondělí když jedu do práce a jsem už 48 hodin střízliví,tak díky těm orientačním testům můžu přijít o papíry. A proč??? Nic jsem nespáchal a nejsem žádná FETKA jak píšeš. Prostě jsem si dal jen v pátek jointa,je to čistě přírodní záležitost,kterou mám dokonale pod kontrolou. Ale to už při silniční kontrole nikoho zajmat nebude. Uráží mě to!!!!
kkk999
17. listopadu 2010 • 16:38
Hlupák je ten, kdo se zastává fetek...a že hulič je osoba závislá na své droze, o tom svědčí příspěvky zdejších obhájců toho svinstva. Kdo chce hulit, chlastat a brát drogy, ať nesedá za volant!!! A když za něj sedne, ať nese důsledky v plné míře...
coxina
7. listopadu 2010 • 01:22
Přidám také svou trošku do mlýna. Manžel je řidič převozové sanity, dredař a hulič, ale podotýkám, že v pracovní době nehulí. Na konci července ho zastavili policisté, dali mu líznout papírku a ihned ho odváželi na testy krve a moči. Papíry mu nakonec nevzali a řekli, že do šesti týdnů přijde vyjádření. Čekali jsme dlouho, ale minulý týden přišlo manželo oznámení o zahájení správního řízení, ve které se psalo pouze o výsledcích moči, které samozřejmě přesáhly povolený rámec. Ihned jsme se sebrali a jeli jsme na dopravku náhlédnout do podkladů, protože nás zajímaly výsledky krve. Tam jsme zjistili, že výsledky krve jsou negativní, avšak pán nám řekl, že po půlhodinové konzultaci s doktorem, který prováděl testy, se spolu dohodli, že podle té vysoké koncentrace v moči je manžel pravidelný uživatel a proto to na něj vliv má. Ještě nám bylo řečeno, že české zákony nerozlišují aktivní a neaktivní látky v krvi. Tuto středu jde manžel ke správnímu řízení a je možné, že přijde o práci...
jarmilka23
14. září 2010 • 14:56
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=lAT6­ddbVnxg
wexlo
13. září 2010 • 14:22
Díky za Vaši potěšujcí zprávu,musím uznat ,že mi ten předchozí článek­(dezin­forma­ce)v mediích docela vyplašil.Jsem rád,že člověk může dát touto cestou průchod zdravému rozumu a dokázat tak naprostou hovadinu,že třeba po týdnu od posledního jointu jsem stále zhulenej.Díky za uvedení na pravou míru,návod jsem si vytiskl,co kdyby náhodou.S tímhle v autě je krásně utřu,kdyby něco.Zdravim Vás.
kkk999
12. listopadu 2010 • 19:27
Až mi, ty dacane, pochroumáš nebo zabiješ někoho z mých blízkých, tak si pamatuj, že budeš brečet nade dnem, kdy ses narodil a budeš litovat, žes vůbec kdy do auta sedal zhulený...být policistou, tak s tebou tak zamávám, že bys tak honem auto neřídil, to si piš...
deviltek
17. listopadu 2010 • 14:58
ale kdyby to udělal někdo střízlivý tak jenom zapláčeš co ? kdybych tě já potkat tak tě střiskam už teď za ty tvoje názory a jestli říkáš lidem kteří kouří marihuanu feťáci, tak tě někdo už brzo tak stříská že tě ti blízcí už nikdy nepozanají
kkk999
17. listopadu 2010 • 17:39
pro devilteka: z tebe mám tak málo strachu, asi jak z předloňského sněhu...jenom dokazuješ, že hulič není v pohodě, že to je fetka jako kterákoliv jiná osoba, závislá na drogách...a pro tyto ubožáky mám jen nekonečné pohrdání...
luboskonecny
12. září 2010 • 20:47
pro zhulenky které řídí pod vlivem. V případě že je policie na krev neodveze, což je ve většině případů pravidlem mohou při následném správním řízení argumentovat neprokázáním intoxikace pokud nebyla zjistěna krevnímy testy. Takže kouřit a z Policií se v klidu dohodnout, potom je to ok :-*)))))