Život a styl

Zpět na článek

Fotbalový večer jak z hororu. Placírkou k tyči, bambulo!

2 komentářů

sedlakjura
10. září 2010 • 14:51
Konečně bylo vyslyšeno mé volání a fotbalu na RX se ujal člověk, který nejen brilantně píše, má smysl pro humor, ale má o něm i páru!! To jsem tu však tvrdil už více jak dva roky. Ale abych nebyl nespravedlivý. Pan Staněk dokazuje, že ne všechny změny na RX musí být nutně k horšímu. A to sleduji i jeho ostatní články, nejenom ty fotbalové vzkazy. Jenom jeden problém teď mám. Co k tomu říc do diskuse, když se většinou nedá nic jiného, než souhlasit? Sakra, vraťte mi "mého nepřítele"! Ten napsal většinou vždy něco, na co se dalo pěkně lidsky *** a člověk si mohl odpustit trochu té páry z pod pokličky. Ad POLÁK!!! Co tam, sakra, ten "bombarďák s tvrdou střelu", jak nikdy neopomenou podotknout komentátoři, furt dělá? Přitom si myslím, že za celou svou kariéru trefil branku tak dvakrát, třikrát! Ale pozor! Polák měl být asi ten "štítový záložník", jak se tomu teď říká. On je to vlastně jenom takový ten běhavý odkopávač, který toho s balónem moc neumí, a jeho největší předností je, že strčí hlavu, tam kde ostatní mají strach dát nohu a je dobrý do zdi. Snad se od něho nechtělo, aby přihrával??!! Na to tam asi měl být jiný excelentní záložník. Věčně nadějný Plašil! Chce se říct, že snad není v reprezenteci příznačnější nomen omen. Mimo to, jeho výraz ve tváři stále dává najevo, že opravdu netuší, co se po něm na hřišti chce. Proč už mu to, sakra, konečně někdo neřekne??!! Takže opravdu nevím, s kým si tam má ten nedoléčený, otrávený Rosický, vyměnit balón. Baroš s hlavou dolů věčně prchá někam k rohovém praporku a pak se diví, že branka je úplně někde jinde, Fenin se mi zdál úplně mimo realitu a ostatní?... Ale ruku na srdce. Mužstvu se opravdu nedalo tentokrát upřít, že bojovalo. Všichni, kdo jsme někdy běhali po hřišti, víme, že někdy to prostě nejde, máte tlak a šance a všechno jde do kopru. Navíc - realita je taková, že na víc prostě nemáme a na lavičce by mohl sedět třeba Mourinho nebo Hiding. Tím nechci říct, že by mne Bílek nějak nadchl. Ale asi ještě
sedlakjura
10. září 2010 • 14:52
BUDE HŮŘ!