Archív

Zpět na článek

Nahé dívky s vlajkami v rozkroku. Architekt pomaloval krasavice

42 komentářů

pepaukulele
25. září 2010 • 11:25
Mindrák, asi má malé náčiní...
50poiuyt
22. září 2010 • 07:15
j.stern
21. září 2010 • 14:10
Pan umělec je filuta. Malba není pro diváky, ale pro modelky... aby se mohly vzhlížet v zrcadle a kochat se standartou, jen na to zapomněl upozornit fotografy...
kazo
17. září 2010 • 12:23
srovnáváte nesrovnatelné , ale je mi jasné proč, ach jooo
infocrew
16. září 2010 • 22:18
Ať mi tu klidně někdo vynadá, že nerozumím "umění", ale nevím, co je to za umění obšlehnout cizí nápad (ateo.cz), který tu už byl, malbu odfláknout, takže je z toho mazanice a ještě to takhle veřejně prezentovat?
To že ty holky mají pěkný kundičky a tím stoupá umělecká hodnota celého díla z nuly na hodnotu přidanou není ovšem autorova zásluha nebo um.
dochtorchocholousek
14. září 2010 • 03:17
marsoun
13. září 2010 • 19:21
pardoooon, levy horni roh to samozrejme je, pardooon, pletou se mi chapadla
jeste jednou omluva koho to zmatlo, celou dobu jsme myslel levy horni roh ze je vzdy levym hornim
marsoun
13. září 2010 • 19:19
pardoooon, levy horni roh to samozrejme je, pardooon, pletou se mi chapadla
marsoun
13. září 2010 • 19:19
mam to nize, duvod umisteni je a je dokonce logicky ;-) ano ano z jine logiky. pravy horni roh je pravy, duvody vysvetli heraldik spise. j asi jen pamatuju, zeje to kvulu znakum, erbum, ... aby byly vzdy vravo nahore. (proto taky u nasi vlajky zkratka v pravem hornim rohu bude vzdy spojeni bile s modrou, ikdyz tam zadny egb nemame. ale zkust esi to treba s vlajkou spanelska, tam "logicke" preveseni jako rucniku jaksi neuspeje ;-) )
marsoun
13. září 2010 • 19:11
prakticke? vlajka na svislo neni jen obracena ;-)
krasne to kdysi rekl nekde v TV jeden heraldik. A tim si to i zapamatujete. U vlajky (jakekoliv) je pravy horni roh vzdy pravym hornim rohem! at vodorovne nebo svisle ;-) (je to kvulu standartam kde je vpravo nahore erb nebo znak, tak aby tam byl stale at to visi jak visi ;-) )