Život a styl

Zpět na článek

Domácí porody: Rudé právo potratilo

19 komentářů

xolivie
12. října 2010 • 14:09
Já jsem chodila na kontroly, a přesto lékaři nepoznali,že mám dvojčata. Jedno se narodilo mrtvé, druhé křísili dobrých pět minut, takže diagnoza je LMD. Během porodu mi lékař doporučoval, aybch bolesti vydýchávala a nespěchala , aby nedošlo ke kolizi. Nebyl u mě nikdo, ale ve vedlejíš místnosti byli všichni, zřejmě nějaká protekce.....
jiridolejs
12. září 2010 • 15:30
Sem napište váš vzkaz!21 9 DEMONSTRACE proti pravicove špině a mafii
smrt havlovym religiozni fanatikum ,kolaborantum, smrt havlovskym okupantum,,
To je správna *** dělat si s českého národa ***
pouze 20 let vás krmime zvratky a vykali komunistickeho kolaboranta vaclavahavla
ato je*** jsi s vás dělat ***
rozkradli jsme co sedalo státni a privátni majetky a pro vase deti zbyli jen havlovi vykali a zvratky
ato je*** jsi vás dělat *** ani jeden komunisticky vrah nebyl
potrestán za vraždy bezbraných dětí to je správna *** si s vás dělat
*** za pár let po havloví revoluci se s komunistických vrahu
milijardari stali to je spravná ***
zadlužili jsme vas jen tak malinko a pro *** aby vase bezbrane
deticky meli s toho taky nejakou *** ato je*** kolik primitivnich kasparu s IQ jako ma ex prezident vaclavhavel nechape ze si delame zvas ***,,

a ta revoluce s vaclavemhavlem to jsi komunisticky vrahové s vás
udělali jen tak malou *** ze zrádneho primitivniho schizofreniho
alkoholika jsme vám udělali prezidenta, filozova jen tak pro *** českemu národu
a tento neprimitivnějši filosov se boji ukázat veřejnosti i za
neprůstřelnym sklem a za toto hrdinstvi má nejvysší státni vyznamenání
a doživotni presidentskou penzi to je správna *** jsi s vás dělat
***!!!!
zapoj se i ty do boje ze zlocincema co vladnou v nasi vlasti!!!!!smrt havlovskym kola­boran­tum,o­kupan­tum vyziva jiri­dolej­srevo­luci­onar­@gma­il.com

Kdo nevěří ať si najde : http­://www­.mfcr­.cz/cp­s/rde/­xchg/m­fcr/xs­l/vrsd­_dlu­hova_­statis­tika_­9927­.h
zemekf
18. srpna 2010 • 08:00
doma sa možete tak leda vy....
Některé poblázněné intelektualky rozšiřujou kde-co i domácí porody. Věštšinou jde o baby škaredé, hlůpé, keré se však dostaly nějakou záhadou k různým takyvýzkumům. To, že je nekdo otitulovaný neznamená, že je chytrý, rozumný, zkušený či dokonce moudrý.

Moja s tým také začala, tak sem jí řekl, že zabit može cizí, ne moje děcko a v cizím, ne mojem baráku.

To znamená pro ty nechápající - zeber si tu igelitku co sis donesla a pakuj odkáď si přišla.
xviktorie
17. srpna 2010 • 15:02
Pane JXD, dozrál čas, abyste si uvědomil, že pouhou domácí léčbou se ohrožujete na životě a je třeba, abyste byl hospotalizován. Bohužel nemám u sebe žádná čísla, jaká je úspěšnost léčení duševní poruchy doma a jaká v nemocnici...
otrokpetr1
17. srpna 2010 • 14:14
takhle exaltovane zvracet - pan svec si dovolil mit jiny nazor na domaci porody nez pan dolezal a hned je z nej ruda svine - myslim ze ten clanek velmi vypovida o mysli pana dolezala i o cle mentalite noveho reflexu
adastra
17. srpna 2010 • 11:08
a už první článek byl - mírně řečeno - ujetý. Tenhle tomu dal korunu. Ševče, drž se svého kopyta! Pro info ostatním přidávám tento odkaz:
http­://de­ti.cen­trum­.cz/te­hoten­stvi-a-porod­/2010/­8/17/c­lanky/­porod-jako-orgasmus-je-mozne/
tritecky
16. srpna 2010 • 21:07
u porodů císařem, to sis, Jirko, už nastudoval? nebo pořád užíváš pro podporu svých tvrzení generátor náhodných čísel?
ivovalek
16. srpna 2010 • 18:58
Pane Doležale, podle mne je pravicové nechat ženy rodit, kde chtějí i za cenu ohrožení dětí. Jejich děti nejsou majetkem společnosti! Levicový člověk by naopak měl trvat na porodech v porodnicích, aby mu jeho "majetek" při porodu neumřel...Takže včil to vnímám tak, že v Právu byli omalem pravicoví a Vy jste (snad omylem) levicový...
desetioky
16. srpna 2010 • 18:20
proc si pohadkovi feudalove drzi saska, ktery jim od oci rika neprijemnou pravdu. Ale nechapu, proc si casopis, ktery se nazi tvarit seriozne a usiluje o Kristalovou lupu, vydrzuje magora typu JXD. Nejsem obhajce domacich porodu, ale zpusob "argumentace" pana JXD je k zbliti a svoji demagogii by se skvele hodil do stareho Rudeho prava, jak ho znam z dob, kdy jsme si s nim s gustem vytiral prd..
samichka
16. srpna 2010 • 13:21
http­://pri­rodze­nypo­rod.wi­kidot­.com/r­e:ne­rodte-doma