Komentáře

Zpět na článek

Radek John lže. Sám snížil platy policistům. Máme důkaz

25 komentářů

panna
30. července 2010 • 08:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
monkthedonk
29. července 2010 • 14:06
Pan Buchert jiz podruhe tento tyden dokazuje, ze je naprosto mimo misu a jeho novinarina na urovni bulvarizujicich platku stejneho vydavatele.

WAKE UP REFLEX!
wuwlik
29. července 2010 • 11:41
no ja nevim, ale i ten pretisk jasne ukazuje, ze se mluvi o roce 2011.. A jelikoz rozpocet bude teprve vznikat, tak pracuje s cisly za soucasny rok.. Soucasny spor je o snizeni aktualnich penez do konce 2010..
sendyman
28. července 2010 • 23:41
snažně Vás prosím - neurážejte pana Holce srovnáváním s tímhle!
sammy
28. července 2010 • 23:28
Pan Buchert se snížil na úroveň pana Holce, tedy zamířil do žurnalistického suterénu. Prosím autory nového webu o možnost přístupu do placené zóny bez nutnosti kontaktu s bulvární neplacenou zónou ve stylu tn.cz. Také by mě zajímalo, zda vedení RX občas mrkne na šílenosti, které se zde objevují. Ano, i tištěný RX se bulvarizuje, ale tohle mi připadá opravdu mimo.
radekjohn
28. července 2010 • 21:58
Pan Buchert zřejmě nečetl koaliční smlouvu ve které je jasný závazek, který musí dodržet všechny rezorty ale až v roce 2011. To se týká samozřejmě i vnitra. Příkaz jsem vydal proto, abychom v roce 2011 dodrželi tento koaliční úkol. Protože není k dispozici rozpočet pro rok 2011 a věc spěchá, příprava reformy tak aby nebolela ty schopné, ale jen ty neužitečné zabere týdny, návrhy pro rok 2011 bylo třeba udělat na modelu rozpočtu pro rok 2010. V žádném případě jsem nesnížil platy policistům v roce 2010 a ani je nesnížím o tom byla dnešní dohoda na vládě a K devítce že o škrtech pro vnitro v roce 2010 budeme dále jednat do 30.9., abychom nemuseli snižovat platy policistům v roce 2010. To opravdu nechceme v žádném případě udělat. Tedy nelžu, nesnížil jsem platy policistů v roce 2010 a ani je snížit nechci. Kdyby pan Buchert chtěl mohl si zavolat o vysvětlení. Ale pak by neměl zdánlivě senzační článek. Ale zase by se jím nezesměšnil.
mara.scorpion
11. září 2010 • 12:35
Dobrý den pane ministře, zcela jistě došlo k dezinformaci ze strany pana Bucherta, ale to není to hlavní co bych chtěl napsat. Vím, že před Vámi stojí nelehký úkol v úsporách resortu MV. U Policie ČR sloužím již 13let, prošel jsem si řadou obměn, řadou útvarů, takže chápu důležitost Vašich kroků. Ale u PČR se dá, myslím si šetřit daleko efektivněji nežli zrovna na platech policistů. např. na každém krajském, okresním ředitelství ba i na policejních školách jsou nesmyslně ve vrátnicích bezpečnostní služby potažmo důchodci apod., né že bych jim upíral snahu o lepší život, ale toto si myslím je mrhání prostřeků z resortu MV, jelikož toto mohou zajistit policisté z hlídkových služeb svou klasickou službou, samozřejmě pak je tady otázka civilních zaměstnanců, jako např. civilní řidiči, ale to také mohou obstarat již zmińovaní policité. Je to jen nápad, kde a jak ušetřit. Pokud si tento příspěvek přečtete a pošlete zpětný e-mail budu potěšen. S pozdravem mara.scorpion e-mail mara­.scor­pion@­centru­m.cz
ertepla
28. července 2010 • 20:54
No , ještě se nemusí osekávat platy,Uriel a ostatníi, ale stačí zrušit nabytečná místa ve všech resortech a to zjm. v administrativě apod.
Je pravda, že to pan redaktor *** tím, jak to dramatizuje a pro mě není důkaz snižování platů tento pokus najít finanční rezervy , o které žádá pan John.
pepaukulele
28. července 2010 • 20:54
Jen houšť a větší kapky
vonrammstein
28. července 2010 • 15:59
Bucherte...v MfD jsem četl Vaše články skoro nejradši, krom Steigerwalda, ale to co předvádíte tady, to je hnus fialovej