Archív

Zpět na článek

Video: Reklama na XXXLutz šokovala Zeleného Raoula

14 komentářů

lumaq
26. července 2010 • 12:57
Připomíná mi to Járu Cimrmana a jeho absolutní rým, zde se nádherně rýmuje ta ta ta se slovy ta ta ta, no není to dokonalý?
baloo-bear
24. července 2010 • 14:27
ačkoli mne reklamy většinou spíš popuzují, tahle je tak neuvěřitelně pitomá, že mne skutečně uráží, že nás má někdo až za t a k o v é blbce. Jsou i výjimky, např. "Bóbika..." (ačkoli dodnes netuším, co propaguje), nebo medvídek mýval myjící nádobí s novou Lenou, nebo na hammerite, kde si dva rytíři navzájem patlají brnění. Jinak považuji reklamu za zboží, které jsem si neobjednal a v rozporu se zdravým rozumem a snad i zákonem, za něj musím platit. A to i za tak nevkusný hnůj.
zemekf
24. července 2010 • 10:16
No jo ale víte kolik lidí teď ví co to XXLutz je ??,
Kolik by jich to vědělo bez týdle koniny ?
kolik z nich po čase napadne, tam zajít ?
už je to v podvědomí a červíček vrtá.
panna
24. července 2010 • 06:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
bernadette
24. července 2010 • 04:47
Ta reklama je příšerná, a nebyl to pravý účel, jak zaujmout. Údajně měla tato reklama velký úspěch v Rakousku, tak se předpokládalo, že stejný bude mít i u nás. Jenže my nejsme Rakušani, že. Jestli se pánům to děvče líbí, tak chápu jejich rozhořčení nad kritikou. Mně se moc nelíbí, připomíná mi Sáru Saudkovou. Za mlada
panna
24. července 2010 • 07:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
tritecky
20. července 2010 • 21:00
mi na duši taky moc dobře neudělala.
desetioky
19. července 2010 • 18:38
protoze jsem ji zaregistroval i ja, ktery jinak reklamy nevnima. Sice te holcine moc nerozumim, ale ma to zajimavy rytmicky prechod a navic roztimile mava rukama a celkove vypada tak, ze bych to klidne zpival s ni, pokud by dalsi spolecna cinnost byla podle meho vyberu Davam 9 bodu z 10, ten posledni bod dam za jeji telefonni cislo
desetioky
19. července 2010 • 18:41
pokud je ta reklma stupidni, tak co je pak ta raulovka verze?
mrbiker61
19. července 2010 • 20:10
S tímto nelze než souhlasit