Archív

Zpět na článek

JXD: Zlegalizujte trávu, bude levnější

42 komentářů

patrixk
7. srpna 2010 • 11:21
Ja bych videl problem v tom, ze pan kkk999 je nabit neskutecnou nenavisti. Mel by se vzdelavat, cist vice knihy a pak by zde nemusel zanechavat svuj mozkovy prujem.
kkk999
7. srpna 2010 • 21:08
Ty máš co žvanit o mozkovém průjmu, ty vyhulenče, umíš vůbec číst?
widlak
12. srpna 2010 • 02:17
Člověče, tuhle jsi mi pasl, že drogovej problém vlastně neni (aspoň teda pro tebe, ty asketo). Tak proč se tim teda pořád zabýváš? Napadlo tě vůbec, že pro někoho můžeš v takový diskusi fungovat jako takovej tajtrdlík, kterej na první našlápnutí vystartuje a vlastně jenom dělá legraci? Nechci se tě dotknout, ale v rámci celý diskuse (myslim diskuse jako celku, pro nechápavé) působěj tvoje příspěvky hodně komicky. Něco na způsob "soudružko učitelko, von vo mně řiká, že jsem ***!"
Anebo je to tvůj osobní způsob, jak se dostat do rauše? Vztekat se nad tim, jak oni tomu vůbec nerozuměj, jak oni to vůbec nechápou, ta věčně zfetovaná cháska!!!

Ale vlastně bych ti měl poděkovat. Po mý poslední snaze vést s tebou diskusi (a tvojí absolutní neschopností téhož) jsem si toho jointa po dlouhý době sehnal. A musim říct, byl to prima zážitek. Teplá letní noc, hvězdy nade mnou, cvrčci cvrčeli...vřele doporučuju . Akorát když kolem mě prolít netopýr, málem jsem se pos...
zdenda.b
28. července 2010 • 21:56
Zdravim vsechny.
nejen, ze prispevky od kkk999 nejsou nicim prinosne, ale dochazi i k opakovanemu porusovani pravidel diskuse a to:

Uživatelé účastnící se diskuse jsou povinni zachovávat zásady slušného chování, zejména nepoužívat vulgární či obscénní výrazy a urážky, vyhýbat se projevům agrese a ponižování.

Uživatelé jsou povinni v rámci diskuse dodržovat právní předpisy České republiky, příspěvky v diskusi zejména nesmějí obsahovat či propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost nebo diskriminaci.

Provozovatel si vyhrazuje právo zakázat účast v diskusi Uživateli, který v minulosti opakovaně porušil zásady uvedené v tomto článku, v odůvodněných případech může provozovatel rozhodnout o zákazu přístupu do diskuse i z jiných důvodů.
kkk999
29. července 2010 • 11:35
Kdo vychvaluje a tím pádem propaguje drogy se dopouští trestného činu...viz §287 trestního zákona, takže spíš by měly být mazány tyto příspěvky, když už nějaké...každý jiný běžný občan této země by už dávno byl za propagaci drog soudně trestaný, kdyby si neustále dovoloval to, co pan "prýdoktor" JXD. Kdyby JXD nebyl novinářem, už by dávno seděl. Holt jsme si všichni rovni, ale někteří jsou asi rovnější, nakonec to vidíme všude...
kkk999
15. července 2010 • 19:21
Ty zfetované tele, vraždu si budeš taky zkoušet, abys poznal, že je to zločin? Muzika, filmy, divadlo, knížky ... a vše co slouží k zábavě není pro život PODSTATNÉ, to je sice prvada, le nepoškozuje to zdraví...kdyby hloupost nadnášela, tak tu poletuješ jak raketoplán
greon
17. července 2010 • 20:19
mno, dle toho jak si zde pročítám vaše názory a reakce v diskusi, tak bohuežel, ale vážený pane vy máte velmi zkreslené, neřkuli žádné informace o této bylině a pletete meloun do ovoce. možná by to chtělo si doplňit alespoň nějáké základy pokud zde chcete diskutovat o této zavrženíhodné rostlině. víte, právě kvůli lidem jako jste vy jsou lidé jako například má matka, která trpí parkinsonovou nemocí a kouří marihuanu někde skoro bych se nebál říci na okraji společnosti a to jen proto že jsou uživatelem marihuany. dále bych si vás dovolil poopravit ve vaší zkreslené představě že po vykouřenem jointa, nebo po vykouření několika tisíc jointů v průběhu života skončíte na JIP kvůli předávkování drogou, velmi úsměvné jelikož předavkování marihuanou je možné až po konzumaci několika kilogramů a to nemluvím o tom že pokud toho když už vykouříte víc, tak jednoduše usnete, maximálně se vám uděla nevolno, ne větší než kdyby jste si dal na prázdný žaludek dva panáky vodky a na tu pomatenost, snad ani nereagovat. nedá mi nereagovat na vaši definici feťáku která je také velmi úsměvná. víte, pokud si někdo zajde do vinárny na skleničku, dvě, jednou, dvakrát týdně, tak to z něj přeci nedělá alkoholika a stejně tomu tak je v podobě marihuany, nemůžete někoho označovat za feťáka pokud si o víkendu koupí gram a s kamarádama si někde na party zahulí. takže, přaji vám pokud se u vás, nebo u vašich rodinných příslušníků projeví začínající rozpuk parkins. nemoci ať vám vaše zarputilé odmítání marihuany vydží.... nechápu že v 21. sotletí jsou stále tak netolerantní lidé jako vy, neříkam že drogy nejsou špatné, ale marihuana? marihuanu drží v této pozici jen lobby farmaceutických společností a bohužel lidé jako vy a jejich nevzdělanost co se týče této byliny..... a neposlouchjte muziku moc nahlas, nekoukejte na ty filmy tak blízko a tu knihu, tak tu knihu nečtěte při šeru, neboť to škodí zdraví.... peace for Tibet !
kkk999
19. července 2010 • 10:27
Nejhorší možná ani není to, že někdo to svinstvo bere, ale to, že sem píše ty lži o tom, jak je to fajn a mate mladým, nevědomým, hlavu...ŽÁDNÁ DROGA, ANI CIGARETY ANI CHLAST není fajn, všechno je to jen svinstvo a sajrajt, který může zejména nedospělým dětem zkazit zdraví a následně celý život...výsledek je ten, že mnozí mladí to začnou z frajeřiny brát a pak se toho nemohou zbavit... !726!!215! JE MI LÍTO TĚCH UBOŽÁKŮ, KTEŘÍ SE BEZ NĚJAKÉ TAKOVÉ BERLIČKY NEUMĚJÍ ANI POBAVIT…
lolypop
24. července 2010 • 18:04
Chápu,že srážky s blbcem jsou vždy tvrdé, ale já se nerada vzdávám. A rozhodla jsem se, že teda mě se jen tak nezbavíš. Časem tě to přestane bavit a vzdáš to. Z toho co jsem si tu od tebe přečetla, mi připadá, že máš asi nějakou velmi nepříjemnou zkušenost ohledně lidí, co užívají jakékoliv omamné látky. Doporučovala bych vyhledat nějakého odborníka, který by tě vyslechl a poradil ti jak se s tím srovnat. To dnešní doba již umožňuje a je to zcela normální. A pak bych ti doporučila přečíst si nějaké odborné i neodborné knihy o drogách. To pro větší rozhled v této problematice. Já netvrdím, že brát drogy je dobrá věc, ale nemyslím si (jak jsem již psala), že marihuana je droga a nebo horší než alkohol, který je běžně k dostání. Dokonce jsem přesvědčena, že je to mnohem menší svinstvo. Lidé jsou mnohem méně agresivní.Nevzniká domácí násilí atd. Také to není návyková látka,což je vědecky dokázané. A další mýtus, který předpokládám, že sdílíš se spoustou dalších lidí, není to ta pozice,kdy lidi přecházejí k tvrdým drogám,které ničí a zabíjejí. Všechno se to odvíjí od toho jaký jsi člověk a záleží jenom na tobě.Znám i lidi,co třeba nekouřili trávu a rovnou vyzkoušeli tvrdé a spadli do toho. A nikdo tu nehlásí děti kuřte marihuanu a berte drogy je to strašně fajn ... to tu přece nikdo nepíše. A upřímně, tím,že je to zakázané a ukázané jako špatné, mladé lidi to láká ještě víc. Protože zakázané ovoce chutná nejvíc. A další věc je,že tato rostlina má i léčivé účinky. Mě třeba velmi pomohla v době, kdy jsem trpěla chronickou bolestí hlavy a nezabírali mi už běžné léky na bolest. A radši si dám pár šluků trávy než do sebe za týden otočit balení léků, u kterých se postupem času zvyšuje jejich potřebné množství. A pomáhá i v jiných podobách, jako mast,vývar atd. Tahle rubrika by neměla být jen o nás uživatelích pro "zábavu" ale hlavně o těch, kteří to užívají z toho důvodu, že jsou nemocní a pomáhá jim to. Nehlásám legalizace drog, ale myslím si, že by měl přijít nějaký kompromi
lolypop
24. července 2010 • 18:13
* kompromis. Nebudeme trestat pěstování, sušení, držení a užívání marihuany,ale zvedneme tresty za distribuci a výrobu tvrdých drog jako je heroin a pervitin.... Je to celé o tom, že to ti, co by o tom měli rozhodovat to nechtějí řešit. Kdyby byl proveden řádný výzkum a věnoval se tomu nějaký čas mohlo by se mnoho věcí změnit. Ano, bude to stát daňové poplatníky peníze, ale to stojí i tak. Byl by to způsob jak je využít a do budoucna třeba i ušetřit. Svět není jen černý a bílý.... a je třeba to tak brát...