Archív

Zpět na článek

Marihuana ničí uživatele!

46 komentářů

petr.k
18. července 2010 • 11:58
Fanatik v pátek oznámil, že je pro něj ztráta času bavit se mnou a slíbil, že na mě už nehodlá reagovat. Věděl jsem, že je to další z řady jeho blábolů a byl jsem si jist, že to nevydrží a právě proto jsem včera napsal provokativní příspěvěk, ve kterém jsem uvedl, že kdyby šlo státu striktně o naše zdraví a bezpečí, tak by zakázal auta a zlegalizoval marihuanu a ten starý trouba mi sednul na vějičku! Nedokážu si představit život bez autodopravy, je to součást pokroku, který se nedá zastavit i když přináší svá rizika. Svým příspěvkem jsem chtěl také poukázat na to jak jsou prohibiční zákony pokrytecké a nedemokratické a dnes jen dodávám, že je mohou podporovat jen naivní hlupáci nebo zkorumpovaní darebáci...
kkk999
18. července 2010 • 14:33
asi takoví, jak je vyhulenec petr.k., který má na místě mozku plastový háček, aby mu měla mícha na čem držet
kkk999
17. července 2010 • 15:34
Jak bude vypadat svět bez aut? Jak se dostanou lidé s úrazy a vážnými nemocemi do nemocnice? Jak budou obchody zásobovány? Jak budou lidé dojíždět do práce? Huliči si zahulí, roztáhnou křídla, případně si potřebné lidi nebo věci naloží na záda a dopraví je za hlasitého úsměvu na potřebná místa....už se těším, až toto nastane, až petr.k se mnou na zádech poběží s větrem o závod za deště, sněhu a případně dvacetistupňového mrazu k lékaři, případně do lékárny. Opravdu, je vidět, že některým vyhuleným tupcům typu petr.k ještě nedošlo, že některé věci jsou sice škodlivé, nicméně jsou pro život nezbytné, zatímco bez hulení lze normálně žít, bavit se i pracovat. Jenom hlupák tady pořád dokola demagogicky obhajuje to svinstvo, hlupák jako petr.k a jemu podobní a podobné...
petr.k
17. července 2010 • 12:42
Šéf Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych na svých stránkách píše: "Stát má nezpochybnitelnou povinnost směřovat svou politiku k ochraně veřejného zdraví, propagaci a podpoře zdravého způsobu života..." Pokud by to byla pravda, tak by stát zakázal auta a zlegalizoval marihuanu. Od 2. do 17. července tohoto roku, tedy za 15 dní, přišlo na našich silnicích o život 60 lidí, což jsou v průměru 4 lidské životy na každý den. Za celou historii lidstva není znám ani jeden případ fatálního předávkování na marihuanu a ani to néní možné. Pokud by auta byla zakázána, tak by tito lidé dosud žili a mohli v klidu užívat marihuanu a jiných radovánek života...
demontormen
1. srpna 2010 • 10:51
omyl, jeden angličan kouřil 10 g hašiše denně a po cca 30 letech mu z toho sehala játra... (pro nekuřáky, je to jak vypít 30 piv denně)
petr.k
16. července 2010 • 12:49
Soudný čtenář si už dávno udělal představu, kdo je tady fanatik, grafoman a ubožák. Fanatik používá místo věcné argumentace osvědčené metody demogagů typu Adolfa Hitlera a jim podobných - nadávky, urážky, výhružky, výmysly a lži podle poučky, že 100 krát opakovaná lež se stane pravdou. Další fintou fanatika je připisovat své negativní vlastnosti oponentům podle pravidla zloděj křičí chyťte zloděje. Například já napíšu jeden příspěvěk, fanatik na to reaguje příspěvky třemi, ale mě osočí z grafomanství. Nebo fanatik téměř v každém příspěvku nadává svým oponentům do ubožáků, vyhulených fetek atd., ale obviňuje ostatní, že oni nadávají jemu a urážejí jeho. Fanatik žádá, aby byly respektovány zákony této země, ale současně propaguje násilné tresty jako je veřejné bičování: "A toto bych zavedl i u nás, rázem by bylo dohuleno a dodrogováno", které jsou u nás nezákonné, ale pak to bez uzardění popře:"A pokud umíš číst, pouze jsem citoval, jak je to jinde!!!" Má holt smůlu, že příspěvky nejdou smazat bez svolení redakce. Dalším porušením Ústavy z jeho strany je věta: "Ty hlupáku, odkdy jsou huliči nějaká právoplatná skupina, menšina?" Základní listina práv a svobod, Hlava první, Článek 1:"Lidé jsou svobodní a rovni v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné." Hlava druhá, Oddíl první, Článek 5 tamtéž:"Každý je způsobilý mít práva." Když fanatikovi dojdou argumenty, tak alespoň vykřikne:"táhni do Holandska a tam se třeba uhul".
kkk999
16. července 2010 • 16:10
Na tebe, ty vyhulený grafomane už nehodlám reagovat...je ztrátou času bavit se s troskou, jak jsi ty...
kkk999
15. července 2010 • 19:30
protože to, co sem píšu, jsou fakta a ony dobře vědí, že mám pravdu. Argumenty proti hulení jsou jasné a jednoznAčné, HULENÍ NIČEMU NEPROSPÍVÁ, ALE ZDRAVÍ POUZE NIČÍ, JAK VIDĚT NA TĚCH UBOHÝCH LIDSKÝCH TROSKÁCH, VČETNĚ PANA PRÝDOKTORORA...A TO, CO TU PŘEDVÁDÍ PAN PETR K JE K PLÁČI, TO JE VYHULENÝ UBOŽÁK.
demontormen
1. srpna 2010 • 10:54
nejde napsat nic jiného než: ty debile, táhni odtud, nevíš o marihuaně nic, tak neřvi.
petr.k
15. července 2010 • 13:39
Varuji všechny rozumné lidi před abstinencí, jen se podívejte jak z toho tady některým lidem hrabe, všichni dobře ví, koho tím myslím. Jeden fanatický abstinent se tady pohoršuje nad tím, že někteří občané této země porušují zákony, které považují za inkviziční, hloupé a nedemokratické, ale přitom sám tady propaguje, aby se tyto zákony vymáhaly veřejným bičováním, tedy způsobem, který je v rozporu s Ústavou ČR (Listina základních práv a svobod, Hlava druhá, Oddíl první, Článek 7, bod 2: Nikdo nesmí být mučen ani podroben krutému, nelidskému nebo ponižujícímu zacházení nebo trestu). Už za to by mohl Reflex zablokovat tomuto fanatikovi nick neboť podle Článku 17 tamtéž bod 4: Svoboda projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, ochranu veřejného zdraví a mravnost. Nehledě k tomu, že by dokonce mohlo jít i o trestný čin podle §260 bod 1: Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let. Tento fanatik je však nemocen a měl by vyhledat lékařskou péči, trpí přinejmenším paranoií, že jsem si změnil nick a pokračuji v psaní pod jiným jménem. Nechápu proč bych to měl dělat. Nemám nic proti slušným a demokraticky smýšlejícím abstinentům (je to jejich osobní záležitost jak nakládají se svým vlastním tělem), ale fanatismus odmítám v jakékoliv formě, ať už propaguje náboženství, rasismus, komunismus, sexuální orientaci nebo abstinenci. Fanatici odpovídají iracionálními argumenty, nadávkami, vyhrůžkami a násilnými prostředky...