Komentáře

Zpět na článek

Paroubkův puberťácký brek

13 komentářů

eksot
28. června 2010 • 17:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
watabi
28. června 2010 • 16:50
Páně Paroubkův článek byl asi po dlouhé době výtvor, který tvořil sám samotinký. Stylisticky slabota, gramaticky totéž, obsahově velká ublížená nula.
Jo, to když metal ho**na mladý Dimun, to byla jiná razance
Ale k obsahu veledíla - je celkem nesmyslné očekávat, že pan poslanec Paroubek nějakým zázrakem prozře a uvidí sám sebe alespoň trochu realisticky. Tedy že pochopí, že volby socánkům neprohrála hnusně pravicová média, nedisciplinovaní političtí soupeři a zlovolní Řekové, kteří se rozhodli krachovat v obzvlášť nevhodném termínu. Volby prostě projel Paroubek svojí arogancí, nadutostí, papaláštvím, nesnášenlivostí, vyvoláváním " třídní" nenávisti, lhaním, slibováním všeho všem a zadar­mo..­....­...da­lo by se pokračovat ještě dost dlouho. Ten pán z nebes na čumák mu srdečně přeju a moc mě těší
ferdabrablenec
28. června 2010 • 14:53
ale tu medialni masaz mu nelze odeprit, ta tu proste byla a kdo to nevidi, je proste slepy nebo to nechce videt ... videli jste treba Necase, Trautenberka nebo Dzona zamraceny ? a ani nikdy neuvidite, u nas se mraci jen Jyrka, to straseni Reckem (hehe, a od 30.5. neni o Recku ani clanek, jakoby by nebylo) a dalsi a dalsi, prumerne bystremu to proste nemohlo ujit ... no nic, psat tak musite nebo ho opravdu nemate rad, ale objektivni, to teda nejste
vlkys
28. června 2010 • 16:08
Asi nebude problém v tom, že by se o Řecku nepsalo, ale v tom, že se o něm píše v seriosních denících, což pravděpodobně nebude úplně váš šálek kávy...
limak007
28. června 2010 • 14:27
Za dva, tři roky uvidíme, pane Holec, kdo byl hlupák a kdo lízal p...l tomu správnému šéfovi.
cernysvetlo
28. června 2010 • 14:49
Oslovujeme pátým pádem. Jinak: dobrou chuť.
bludvik
28. června 2010 • 13:45
Před měsícem jsem si tady dělal srandu z redaktora Holce, co že si počne bez Paroubka. Podcenil jsem ho, Paroubkovi bude nadávat i kdyby už byl po smrti - natož když jenom přestal být předsedou ČSSD ). Pane redaktore, omlouvám se, jste ještě o něco větší ..... než jsem předpokládal.
cernysvetlo
28. června 2010 • 13:50
Jste velmi nespravedlivý, to ne pan Holec, ale Jiří Paroubek si nedá pokoj.
hd22
28. června 2010 • 13:23
Vážený pane redaktore, za tento článek si zasloužíte pochvalu. Je to výstižné a vtipné čtení, už dlouho jsem se tak nepobavil. On byl Jyrka vždycky trochu "keke" a k psaní humorných příspěvků přímo vybízel. Oceňuji tento článek a přeji vám úrodu inspirativních politiků i pro příště.
okuk
28. června 2010 • 11:53
Kromě obvyklého svádění všeho na všechny, jedna opravdová perla - Na otázku, jak se bránil obrovskému tlaku odvětil, že knihami, hudbou atd a dodal: "Ale samozřejmě to vyžaduje mimořádně odolného člověka, jiný by zkolaboval po dvou týdnech".