Archív

Zpět na článek

Video: JXD myslí na naše seniory

13 komentářů

baloo-bear
21. července 2010 • 18:11
Obávám se, že cca 60.000 vyhulených jointů nemůže zůstet bez následků. Takže JXD asi myslí, ale pravděpodobně ne moc. A když, tak pěšinkama, o jakých se nám nezdá.
Mimochodem, marijánka může mít v malém množství jakési pozitivní účinky, ale to lze říct např. o hadím jedu také.
hedlik
6. července 2010 • 11:30
panebože,madamme! o co se tu snažíte? web vám očividně funguje,psát umíte...číst jakbysmet...

http­://www­.goo­gle.cz­/#hl=c­s&sou­rce=hp­&q=se­mena+­kono­pi&aq=­f&aqi=­&aql=&­oq=&gs­_rfa­i=&fp=­6780ad­6eef2­12476

není to tak těžké,sehnat kvalitní semena... vše co člověk kupuje od "prdejců semínek" smrdí! a nepěstujte to prosím v obýváku v květináči...:x
jamilen
27. června 2010 • 13:36
Něco jiného je o kladných účincích Marihuany číst a něco jiného je ji vypěstovat a vyrobit lék. Nemyslím kouření,jako fet. Kvalitní a účinný lék se sehnat nedá, jen nějaké rádoby náhražky z konopí průmyslového.Zná někdo prodejce účinných léčiv z Marihuany ?
leor
27. června 2010 • 15:55
UFFF-ale dobrá.Co takhle něco málo nastudovat,trochu googlovat a investovat kapánek energie do domácí výrobny?
jamilen
27. června 2010 • 16:10
Možnost domácí výrobny není. Sehnala jsem semínka a pěstovala v květináči v obýváku, ale prý to nebyla ta pravá, tak mě prodejce semínek ošidil. Asi si řekl, babka nic nepozná a také to tak dopadlo.
jamilen
27. června 2010 • 13:29
Marihuana je jistě pro naše zdraví v mnohém užitečná a obsahuje složky, které nám mohou pomoci
.Pokud vidím zchátralého pana Doležala, tak by byl ten poslední, od kterého bych si nechala radit, co je pro mne dobré.
Je jistě velmi chytrý a znalý věci,tak se divím, že se tak zničil a prokazatelně si zkracuje život. Že by oplýval zdravím je směšné.
hedlik
6. července 2010 • 11:32
nesuďte .OSOBO! je to jen a JEN jeho věc! prokazatelně si zkracuje život čím? možná tak čtením vašich příspěvků...
bosorka2048
26. června 2010 • 20:04
Chci za seniory poděkovat panu JXD za knížku, autogramiádu a také za rady, které tam na požádání rozdával.Bylo to milé, bezprostřední a hlavně-kvalifikované a poučné. Ten člověk mi dal radost do dnů příštích,obohatil mé chabé znalosti o pěstování a následném zpracování kytek pro léčebné účely.Myslím, že takových akcí by se mělo konat více!
trubar
25. června 2010 • 16:59
už má taky doma svou knihu o lásce a květinkách? Vyndejte roští z kredence!
Už jsem si chtěl myslet, že autogramiádu zavalí jen hejna mladých smradů.
Zaplaťpánbů, že JXD myslí na všední potřeby našich drahých seniórů
placirkabodlo
25. června 2010 • 13:29
verim v holismus, telesnou kulturu, ovoce, zeleninu a neporusenost patere.