Archív

Zpět na článek

Requiem za Radiožurnál

9 komentářů

pepaukulele
19. června 2010 • 21:30
Celý ten veřejnoprávní systém. Lepší by bylo, zrušit, hlavně českou týví
simr
18. června 2010 • 20:48
Tuto hudební " dramaturgii " uplatňují bohužel všichni,takže nejjistější je vlastní bohatá záso­ba.Zp­ravo­dajství
výborné,hudební složka 5-.Řekl bych,že skupina na které jsou tyto hity cíleny stejně poslouchá Blaník.
Tohle může denně poslouchat jen totální sklerotik.
Jiří Tauš
18. června 2010 • 16:53
Zoufale jsem hudební redakci prosil o zlepšení.Asi dvakrát nebo třikrát.Odpověděli mi,že to,co hrají je průzkum společ­nosti­.Nepo­mohl mi argument,že písniček a dobrých jsou milióny.
bluesfan
18. června 2010 • 15:08
Pokud jsou pořady dlouhé tak se to ještě dá , ale pokud jsou kratší nestíhám přelaďovat.nešla by vymyslet funkce ,něco jako RDS, že by se při spuštění muziky na radiožurnálu rádio samo přeladilo?
kengura
18. června 2010 • 14:40
Mluvené slovo dobré,ale jak začnou hrát přeladím...Škoda,že stanic kde se mluví je tak málo.
oldboy
18. června 2010 • 13:17
Poslouchejte Vltavu a máte po problému. Tam se hrají od jednoho interpreta maximálně 1-2 skladby za den, a žádná skladba se neopakuje vícekrát, než jednou do týdne. Tomu já říkám diversifikovaný program.
radioshit
18. června 2010 • 12:11
Podpořte aktivitu RadioShit (Facebook ) - třeba pak nastaví počítač i na 8 hodin! To by bylo úžasné!
panna
18. června 2010 • 11:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
handuleee
18. června 2010 • 11:35
Jenže většina posluchačů asi neposlouchá Radiožurnál kvůli hudbě... A když je hudba na stanici, která staví na mluveném slovu, tak hrozná, že se kvůli ní ladí něco jinýho, pak je asi něco špatně...