Komentáře

Zpět na článek

Toxický Paroubek

16 komentářů

karel79
15. června 2010 • 10:15
Taky se mi zvedá želudek při zaslechnutí slova paroubek, ale taky si myslím, že by měl vypadnout z medií. Jakékoli zmínky o něm v jakýchkoli souvislostech jsou zbytečné.
cartouche66
15. června 2010 • 15:38
Vidíš! I to je dílem Langrostapa, i tvůj mozeček onoz formovalo, či tak nějak pomáhalo utvářet, podobně jako u statisíců jiných právem z neodvratné proletarizace ustrašených reakčních šosáků, z jejichž třídy nakonec i ten Paroubek vlastně vzešel, pouze se tak nějak stal dobrým terčem pro politickou agitku hnilobných loutek jedné ze skupin světové finanční oligarchie proti jiné ...
cartouche66
15. června 2010 • 15:40
Vidíš! I to je dílem Langrostapa, i tvůj mozeček ono zformovalo, či tak nějak pomáhalo utvářet, podobně jako u statisíců jiných právem z neodvratné proletarizace ustrašených reakčních šosáků, z jejichž třídy nakonec i ten Paroubek vlastně vzešel, pouze se tak nějak stal dobrým terčem pro politickou agitku hnilobných loutek jedné ze skupin světové finanční oligarchie proti jiné ...
gulag.magadan
14. června 2010 • 08:37
Paroubek splaskl jako bublina, když nemohl po odstoupení p. Topolánka ho urážet a ostouzet, ztratil vítr z plachet, protože jeho sprostému vystupování začal chybět protihráč. Pokud si někdo nevzpomíná na třeba mimořádnou a luxusní svatbu Paroubka a jiné další společesnké události, organizované jeho osobou, ať zaloví v paměti nebo archivech. Paroubek jednou stranou huby řval o obyčejných lidech a druhým si nandával požitky nesrovnatelné s možnostmi "obyčejných lidí". Co se dá čekat od totalitního papaláše. Proto mi pořipadá docela spravedlivé, když mu veřejnost a média dají co proto.
sami68
11. června 2010 • 21:33
Články Holce vůči Paroubkovi se mi už zdají opravdu trapné.Před volbami jsem je bral jako kolorit právě probíhající kampaně,ale teď se mi to už zdá celkem zbytečné.Opravdu by mě zajímalo,odkud Holec má přehled o finančních potřebách Paroubkovy manželky atd.Nevím jak vychováváli rodiče redaktora Holce,ale mě mimo jiné učili,že se do poražených nekope!
watabi
11. června 2010 • 22:28
Do poražených by se opravdu kopat nemělo. Ovšem předseda přítel Paroubek je vítěz voleb
sami68
11. června 2010 • 23:06
Tušil jsem,že se někdo v tom smyslu ozve.Ctěl bych znát Tvůj názor na to,že v médiích (včetně tohoto) byla jako vítěz voleb označena pravice,tudíž mi z logiky věci vychází jako poražený přítel Paroubek,který navíc odstoupil z vedení ČSSD se mi jeví jak už jsem psal výše mirně řečeno trapné.Vím,že tady levicové názory nejsou zrovna akceptovány,ale musím reagovat alespoň takhle.
bludvik
10. června 2010 • 13:59
Pane emery, paranoidní stavy se dají vcelku úspěšně léčit ).
watabi
11. června 2010 • 22:37
No, paranoidní byl především Paroubek a jeho boys. Proč jste mu moudře neporadil už před zpatlanými volbami, že by se to dalo léčit? Mohli jste mít dnes mnohem méně problémů
panna
10. června 2010 • 12:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.