Komentáře

Zpět na článek

Klepání na prezidentovy dveře

5 komentářů

dvdhlb
6. června 2010 • 21:39
Proč nikoho nemá rád?
A proč nikdo nemá rád jeho?
velky.umelec
6. června 2010 • 17:50
Souhlasím. Články p. Holce v tištěném Reflexu už dávno přeskakuju. Pozorovatel je svědomitý, vtipnou kaši taky pojedl, ale jeho články nesou informace v hodnotě nula a snaha být vtipný za každou cenu se čím dál častěji mění v žoviálnost... škoda...
sammy
4. června 2010 • 15:08
Zatímco konkurenční servery přinášejí věcné informace, pan Holec je evidentně nečte, "neví, co se odehrávalo na Hradě" a tudíž opět produkuje vtípky úrovně blogu puberťáka:
Sobootka:'„Myslím, že prezident někoho z nás pověří jednáním o vytvoření vlády,“ ... Sobotka je génius! Prezident fakt pověřil ... Nečase.'
Připadá to tu někomu vtipné? Podle mě už tomu chybí jen ta nahatá holka a titulek "Smějeme se s dívkou Reflexu".
lumirel
4. června 2010 • 22:10
Snad to zas nemusíte tolik "hrotit". Já to beru s nadhledem, článku jsem se zasmál a jdu dál za informacemi. Konec. Tečka.
jendai
7. června 2010 • 09:37
Presne, at si kazdej vezme z clanku tolik, co potrebuje - ja se trochu zasmal... humor pana Holce neni na uplne nejvyssim levelu, ale nezda se mi to tak spatne a kdyz budu chtit objektivni (objektivnejsi) zpravu o jednani, zmenim server
a jeste postreh na zaver - vsimnete si, ze reflex on-line je zdarma - a co svet svetem stoji, tak nic opravdu kvalitniho neni zadarmo, to tak bude vzdycky (a nemyslim tim jenom vycisleni penezi)