Komentáře

Zpět na článek

Triumvirát loutek

23 komentářů

janasjanas
2. června 2010 • 22:28
Vážení, vyjadřují názory pana Holce stanoviska redakce Reflexu? Odpovězte, prosím.
sammy
3. června 2010 • 07:09
Vedení reflexu se bohužel k úletům svých autorů nevyjadřuje. Když pan JXD spáchal svůj těžce neprofesionální rozhovor (či výslech) o domácích potratech, opakovaně jsem se jako předplatitel dotazoval šéfredaktora na stanovisko - reakce žádná.
Bohužel mám dojem, že bleskoidní výlevy negativismu zvyšují prodej a Reflex si tak trochu hledá nového čtenáře. Pokud je styl pana Holce předzvěst dalšího vývoje, začnu se asi poohlížet po jiném týdeníku. Jinak stále držím palce a doufám, že to Reflex zvládne i bez pana Paroubka (případně i bez pana Holce).
dvdhlb
2. června 2010 • 18:04
Teprve teď jsem si přečetl ostatní příspěvky a zjistil, jak jsem byl neoriginální.
Není čas na změny také mezi novináři?
Otázka na šéfredaktora.
dvdhlb
2. června 2010 • 18:01
Vám je to všechno tak jasné, co se stane, dřív než se to stane...
Paroubek je v prachu, teď začnete pravidelně blít svou nenávist už tedy úplně na všechny?
pifl
2. června 2010 • 11:00
existuje vůbec na světě člověk,kromě Vás na kterém by jste nenašel nějakou vadu?
panna
2. června 2010 • 07:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
cartouche66
3. června 2010 • 08:24
Nějaký problémy, krajaně reakční trotličko?
panna
2. června 2010 • 07:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
panna
2. června 2010 • 07:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
danielaer
1. června 2010 • 23:07
Vážený pane Holče.
Neustále se zde prezentujete jako neden z největšíích odborníků na tu správnou demokracii. Tak mi prosím poraďte. Kdyby vládu sestavovali ti "staří", bylo by to špatně. Když ji sestavují noví, třeba 25ti letí, je to špatně. Když je ve vedení strany někdo jako "pan Kníže", který ušéfoval diplomacii, je to špatně, protože není schopen ukočírovat Kalouska (který má své, ale alespoň chytrý a vtipný). Naopak Nečas ("trapně poctivý") je špatný, protože není tak výrazný jako pan Kníže nebo M.K. Vy zřejmě pravdu znáte, tož se prosím podělte. Kdo by to tedy mohl být? Nováčci ne, staří ne, zkušení ne, tož kdo? Já neříkám, že nemáte pravdu, z těch pár odstavců vyplývá, že máte detailní informace o všech politických stranách, ale podělte se s námi tedy o ty informace, jak by to mělo být správně.