Komentáře

Zpět na článek

Co na komunistech bezmezně miluji

3 komentářů

naviivan
26. května 2010 • 14:35
Tento príbeh ted vám poví,v jedné zemi co se stalo,jak to prase nenazraný hloupou kozu opíchalo.
Ze jsem prase nenazraný,není zádná novina,proto z duse celé svijí,miluji já Lenina.
Do té lásky politické je má duse zaryta a za to své presvedcení drzím já se koryta.
A s tou kozou je to tak,v predu bradka v zadu díra,velmi ona pripomela,milého mi Vladimíra.
A za ten akt erotický zaslouzím já vejsluzku,vdyt jsem z kozy nevzdelané udelalo soudruzku.
Jiz to není koza hlopá sedíc na mém klíne,je ted velmi dúlezitá na úrade paní.
A na lidi obycejný je ted pekne ostrá,zmeniloa si jméno,jmenuje se KOZA NOSTRA.
naviivan
26. května 2010 • 14:22
´Pamatuji dobu kdy jsme s rodici chodili na bezplatné brygády a budovali hriste K.Axamita.Pozdeji jsme si vsak musel hrát na ulici a na hriste smeli jenom organizovaní sportovci.A to ne casto.Tátu vyhodili ze strany a práce za odpor proti vpádu vojsk 68.Po sametu mi komunisté na úrade oznámili ze jsou ted demokracie a ze dudou skodit jeste výce.Z techto komunistú se stali podnikatelé a kapi­talis­té.Vy­hodi­li mne ze zamestnání ,domova a jako nemocný horník nesmím být lécen ani zádným spúsobem sociálne zabezpecen.
Co je tedy pravice a co levice.Má práva,­dúchod­,domov­,uzí­vají jiní.Nemohu chodi,je mi 60 a dúchod nemohu dostat,protoze bych ho zneuzil k získání nové kvalifikace ci dústojnému zivotu.
vonrammstein
26. května 2010 • 13:02
Jen bych poznamenal, že pokud tam ta urna bude a přežijí jenom komunisti, bude v té urně nikoliv 12, ale tradičních demokratických 99,8%, jako za starých časů.