Archív

Zpět na článek

Pecina vyhlašuje válku proti drogám!

4 komentářů

milona
24. května 2010 • 15:39
Pro člověka, sledujícího alespoň trochu Pecinovo konání od nástupu do funkce toto nemůže být překvapení. Hrouda slizu, překypující touhou se zavděčit a vděčností k pánovi, který tolik slibuje. Jen nepropást tuhle příležitost a pak už jim ukážeme. Jestli budou -v p řípadě vítězství socanů - příští volby svobodné je ve hvězdách. Paroubek se poučil a "noc dlouhých nožů" bude v takovém případě důsledná.
renatamax
22. května 2010 • 09:48
Na téma Roko nemá cenu hovořit,"Ksyndl zůstane ksyndlem".Je nutno se zamyslet, kým se obklopuje. Análních alpinistů má mnoho.Pecina však dominuje.Lže jako Parník, slibuje stejně tak,charakter zapomněl kdesi,před přihláškou do partaje.Sliboval, že po ukončení "Prozatimní vlády" nebude kandidovat na žádný post a ejhle, jak rychle zapomněl a jak rád.Jak je v ČSSD zvykem,když se k něčemu zaváží, necítí se být tímto slibem zavázáni.O charakteru soudruha Peciny jasně hovoří manipulace při získávání důkazů proti DS. Nácky nemusím, ale přesto jsem si pročetl některá jejich prohlášení, sledoval jsem televizní vystoupení jejich šéfa, bavil jsem se s lidmi, kteří projevy jakéhokoli náckovství popírají.Proč Van*** vadil? Poč jej bylo nutno odstranit,proč byl najat snad jediný a nejdražší právník,který nikdy neprohrává? Spoustu materiálu si v souladu s nutností vyhrát soud, MV "upravilo" tak aby dokazovalo že DS jsou Nacisté.Šéfem policie je přece Paroubkův leštič klik. Na odpověď proč, je jednoduchá a logická odpověď.Bylo nutno jednat rychle,blížily se volby a DS získala v oblasti, kde Roko kandiduje, obrovskou popularitu, čímž pingla z Ráje připravovala o výhody, které si s. Paroubeck musí kupovat za dvoukorunové pivo.Snad se této bandě nepovede vyhrát ve volbách,respektive nepodaří sestavit vládu, byla by tro pro nás katastrofa.
uzenypes
22. května 2010 • 01:15
Bolsevicky z..di z..di z..di !
Nic jinyho.
Jinak sem slusnej clovek.
*** me, jak si v tom s jyrkou rozumi!
Zakaze i pozivani alkoholu na verejnosti? Je to take droga. Pytlik to jisti?
marpes
21. května 2010 • 18:16
rudá zrůda. Pecina by zasloužil sedět pár let někde v provlhlé díře, aby poznal, co to ta jeho represe je.