Komentáře

Zpět na článek

Fízlovská ČSSD

8 komentářů

dacia
18. května 2010 • 19:32
Vážený pane.Po přečtení Vašeho článku mohu pouze konstatovat,že *** je proti Vám člověk vzdělaný.Vámi prosazované názory nemají daleko k ubohým manýrům NSDAP.Pokud chcete vyvolat sociální nepokoje tak jste na té spravné cestě.Nemohu pochopit kde se Ve vás bere tolik nenávisti proti politikům kteří nechtějí ožebračit 80% národa.Jsem apolitický člověk který má sociální smýšlení.Nemohu ovšem podporovat mafiánské metody pravicových politiků a také další rozvírání sociálních nůžek.Stát živí ten kdo pracuje a ne prodejný politik a novinář který vystuduval za peníze lidí kterými opovrhuje.
kocour13
18. května 2010 • 23:17
Nazor asocialniho demokrata, taky nazor... Ja zase nemam rad bolsevicke manyry CSSD... podivejte se na mitinky CSSD, co tam soudruzi predvadi. Cvicene opice na ochranu Paroubka, ktere se neboji vyhodit cloveka s transparentem, ktery ma jiny nazor (hlavne ze mame demokracii), nez volici chlastajici pivo za 2Kc. Zakazovani pruzkumu voleb ve skolach, sakra jaky rezim mi toto pripomina?
comt
17. května 2010 • 17:49
Bohužel je pravda co píše autor článku,jen se zamýšlím co s tím tyhle články jsou vlastně k ničemu jelikož nic nezmění.Spíš by bylo potřeba vzburcovat národ proti té rudé chátře a kdo jiný toto může udělat než tisk.Dokud to ještě jde a zatím není cenzura povzbuďte národ proti nim zatím máte ještě tu moc a to nejste jediné noviny,český Musolini proti sobě poštval nejčtenější tisk,tak se dejte dohromady a jděte proti nim zbývá již jen 14 dnů a to je nejvyší čas.
iwhosek
17. května 2010 • 17:37
Bůh ochraňuj tuto zemi před vedoucí úlohou strany.....
panna
17. května 2010 • 16:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
dacia
18. května 2010 • 19:37
BLBEČKU náhubkový zákon je dílo ODS.Kde je pak demokracie.Chcete s občany komunikovat nebo je používat jako nevolníky.
kocour13
18. května 2010 • 23:21
Je nutne se takto oslovovat, i kdyz v anonymni diskusi? Dekuji za odpoved.
johnny86
17. května 2010 • 15:54
Ano, takže raději volme pány Langera, Béma či Bendla. V ČR opravdu není koho volit, takže člověk musí vybírat nejmenší zlo. Já podpořím VV a uvidím, co se z toho vyklube.