Komentáře

Zpět na článek

Volby nanečisto: Výsledky prosakují na veřejnost

3 komentářů

kudan
4. května 2010 • 10:35
Co se týče tohoto výroku " ale stejně je to příklad neserióznosti, jaká u nás vládne zřejmě od středoškoláků výše" - od kdy je v reflexu zvykem podle jednotlivce paušalizovat celek? To je první věc a pak by mě zajímalo, kde jste vzal výsledky ve kterých se na čelních místech umístila pirátská strana a DSSS? Já žádný takový výsledek neviděl - ano, říkal jsem si, že je alarmující, když DSSS na některých školách dosáhla skoro na 5%, ale opravdu nevím, kde jste vzal čelní místa. Viděl jsem v novinách 4 výsledky a ve všech naopak bodovala TOP 09, DSSS nepřesáhla pět procent a pirátská strana zabodovala snad jen na jedné škole. Celkem zavádějící článek, který není hodný Reflexu...
panna
4. května 2010 • 06:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
karaalfons
3. května 2010 • 20:14
že volí pravici je logické. Od střední školy po vysokou nepovažuji studenty za žádné blbce. To se ovšem zdaleka nedá tvrdit o voličích sociálně dem.strany. Je jich prostě víc a to je vada demokracie. Demokracie (a to i ta skutečná) má jednu neodstranitelnou vadu. Volební hlas mentálně postiženého jedince, pokud je ještě svéprávný, má stejnou váhu jako hlas celosvětově proslulého a spravedlivého filosofa. Takže jestli nechceme naši republiku nechat úplně zničit těmi sociálními demagogy, tak musíme systematicky dbát, aby se naše děti dobře učili a tím zajistíme, že takový gauneři se pak nemohou nikdy dostat k moci.