Komentáře

Zpět na článek

Svatý duch John

13 komentářů

georg-stuttgart
27. dubna 2010 • 05:41
nevjerim, ze by se neco zlepsilo po volbach v cesku, to ani omylem, budou tam vladnout porat jedni a to sami lidi, prospjechari, z post komunistickych funkcionaru, jako je Paroubek a spol, je to stejne ve vsech politickich strannach v cesku, us 20 roku si vladnete samy sobje, ceskej narode, a je to katastrofa co se tam deje, je to samej prospjechar, podvodnik ,zlodej, jinak se to neda popsat v te ceske politice, narodni chybou bylo to, ze po roce 1989, jste se definitivne nezbavily KSC, a jejich stoupencu, to je ceska narodni tragedie,
janasjanas
21. dubna 2010 • 15:30
ale je to moje chyba, že čtu výměty p. Holce.
alchym
20. dubna 2010 • 14:50
Jenže třeba v Libereckém kraji za VV kandiduje Petr Skokan, který byl velmi dobrým hejtmanem. Na každé straně se asi něco najde. Mrkněte se na program VV a pak je suďte. Já jsem se rozhodnul, když jsem si přečet jejich volební program. Aspoň někdo rozumnej...
d.danek
20. dubna 2010 • 23:54
...no on volební program snese hodně. Sledujete inventuru minulých let? Víc než program mi říkají lidé, kteří jsou jeho nositeli a v tom ohledu pan John a ani pan Skokan mou důvěru nemají.
kovarik
20. dubna 2010 • 13:56
ten nikomu nevadí ? Já vím, lehce se řekne, že děti a vnuci nemohou za své rodiče a prarodiče. Na druhé straně byl Štrougal ministrem zemědělství a vnitra v dobách stále ještě tvrdých perzekucí a předsedou vlády po dobu téměř celé okupace a normalizace !!! A jeho zeť a vnuk jsou teď "podnikatelé" !!! Je to na blití !
kovarik
20. dubna 2010 • 13:53
Jakápak nová krev ? ten musel bejt sakra prověřenej, když dělal v Mladým světě ! A pokud jde o tu oblíbenost - vždyť je to vrchol populizmu - stejná kravina jako Slavíci, Týtý a podobný ankety. Vzpomeňte si - nejpopulárnější byla Buzková, Gross ...
paulete
20. dubna 2010 • 10:30
Dnes s Holcem do puntíku souhlasím. Stačilo mi podívat se na kandidáty v jednotlivých krajích a nevěřila jsem vlastním očím. Jako dvojka za karlovarský kraj kandiduje známý mého manžela z boxu. Člověk, kterému rodiče museli velice zatlačit, aby vůbec odmaturoval na střední škole, (zakazovali mu i sportovat, i když to muzrovna docela šlo, ale i na trénování byl lempl). Člověk, který neprošel přijímacím řízením na post řadového bachaře v Ostrově, takže to zkusil po roce znovu, ale už raději ve Slavkově, tam uspěl a nechal se časem přeložit do Ostrova, odkud ho stejně velice rychle vyhodili, protože nebyl schopen naučit se předpisy nutné pro výkon své práce. Zároveň čerpal při zaměstnání celý rok studijní volno pro studium na nechvalně známé soukromé právní ve Varech, ovšem index měl po roce úplně prázdný, i to přispělo k jeho výpovědi. V té době začal žít se starší právničkou z Varů, která ho nejdříve zaměstnala jako svého řidiče a později z něj udělala podnikatele, který by měl po volbách zastupovat lidi z kraje ve vládě..... Mě osobně jeden takový příklad, plus osoba pana Johna, stačí pro to, abych od VV dala ruce pryč.
janasjanas
21. dubna 2010 • 15:28
Známý mého manžela z boxu. To asi stačí.
paulete
21. dubna 2010 • 16:06
Jak komu, jednodušším rejpalům asi ano. Můj manžel má VŠ a kandidát VV má s odřenýma ušima SŠ a ve 24 letech na triku už dost průserů, ale co na tom, hlavně že je po volbách vždycky sranda ;o)
pavel1943
20. dubna 2010 • 10:17
Pane Holec, ale vás přece známe a teď by sedlo něco o Paroubkovic,už se těším až konečně dospějete,váš fanda.