Archív

Zpět na článek

Úřady opět zklamaly

15 komentářů

crowfoot
22. května 2010 • 11:55
Pane Doležal, tohle byl mistrovský kousek, tleskám Vám, nejen že jsem se tak dlouho nezasmál, ale Váš nápad jak vrátit úředníkům jejich aroganci a neschopnost je geniální. Hulte dál
panika
11. května 2010 • 17:02
http­://en­cyclo­pedi­adra­mati­ca.co­m/At­tenti­on_Who­re
drgogela
19. dubna 2010 • 17:37
JXD,vycpaný trávou a impregnovaný THC,již několik století památkou je;bohužel méně a méně kulturní.Tak poslední rok se sice jako maskot RX drží,ale jinak chytá jakéhokoli tématu a více a silněji poklesle i nich píše.Jeho jedinou záchranou je čerpání informací z webu,ale je škoda,že jeho intelekt jde down.Tak polovina jeho příspěvků nemá drive,inovativní myšlenky a informace vůbec.Tak tedy jo----vycpat!!!!!
rikki-tikki
19. dubna 2010 • 10:36
Nasmial som sa, velmi dobre, odpoved mala tiez grady A drahi spolukomentatori, nezaskodilo by Vam trosku sa uvolnit z tej pozy pseudointelektualov a pobavit sa trosku na svete... A nie vrtat, hladat chyby a stavat sa do pozicie mravokarcov... Recesia rulezz
tritecky
15. dubna 2010 • 08:27
připojuji se k názoru předřečníků: nechte se vycpat, pak máte coby movitá věc dle příslušného paragrafu šanci na dosažení svého cíle.
Kromě toho: letmo si vzpomínám, jak jste se tady cca před půl rokem při diskusi o domácích porodech rozčiloval, že nikdo nemůže svobodnou lidskou bytost vlastnit. Skutečnost, jak rychle jste se této vznešené ideje vzdal a sám se prohlásil za věc vlastněnou manželkou je zarážející.
fakov
15. dubna 2010 • 08:13
ve volné zóně. Jeho obdivovatelé jistě rádi zaplatí předplatné.
maddentist
15. dubna 2010 • 00:05
Dost dobrý Jiří, za to by se nemuseli stydět ani Pythoni!
rwen
14. dubna 2010 • 21:36
A nechat se vycpat byste skutečně mohl,než zase začnete psát zajímavé články.Právě dění kolem NPÚ je docela kvalitní materiál.
Palopetro
14. dubna 2010 • 11:48
věc se má tak,že tento heroinoický celoživotní výkon by si zasluhoval vycpat JXD marihuanou ještě za tohoto jeho života.
ladik_p
14. dubna 2010 • 10:29
jako vyhulit 2kg... a to si sám pěstuje??? Já sem si teďka zasadil kytku a ani mi nechce klíčit (a to mi na to mamka dala nějakou speciální látku, ve který prej všechno dobře klíčí )) fakt že sem se dlouho takhle nepobavil, ale faktem je, že poslední dobou mám pocit, že tráva je fakt že nejhorší droga... nemáte taky někdy ten pocit? Já vim, že je to jenom chvilkové zaváhání, ale někdy si říkám... no nic, já se du připravovat na maturu