Komentáře

Zpět na článek

Hlas pro Izrael: česká vláda si zaslouží uznání

2 komentářů

torinese
7. prosince 2012 • 08:58
Aspoň jednou jsem se nemusela za naši vládu stydět,když hlasovala proti celé EU,jež podporuje islamistick, teroristy (viz fin.výpomoc Pákistánu,která byla použita na zbraně). Bohužel, antisemitismus je na takovém vzestupu, že pomatení Češi demonstrují za islamisty v Palestině,kteří patří k tomu nejtvrdšímu jádru. Nemám ráda židobolševiky jako je Fischer,ale rozhodně nikdy nebudu podporovat islám a multi-kulti. Je mi úplně jedno, jestli Palestinu sprovodí Izrael zcela ze světa nedojímá mě tendenční pohled médií, která předvádí "trpící" Palestince.
Občané EU si snad ještě stále neuvědomují, jak silného nepřítele mají proti sobě(s jeho početnou pátou kolonou za zády) a jak vysokou cenu za svou hloupost a naivitu jednou zaplatí.
EU mě pouze přesvědčila o tom, že dokud ji povedou bývalí maoisté a svazáci, těžko můžeme očekávat pozitivní změna.
Česká prounijní média kromě LN vůbec nezmínila skutečnost, ž
torinese
7. prosince 2012 • 09:00
že dvě evropské země žádají zákat vstupu Izraelců na evropskou půdu. Vtírá se neodbytně paralela s Mnichovem, tehdy taky zbabělí britští a francouzští politici obětovali jednu malou zemičku.
Musí lidé neustále opakovat stejné chyby?