Komentáře

Zpět na článek

Když se něco ukradne, má se to vrátit

2 komentářů

torinese
14. srpna 2012 • 07:57
Ano, co se ukradlo, má se vracet. Ale vrací se katolíkům skutečně jen to, oč byli okradeni?
Jak je možné, že se rozloha zem.půdy, jež církvi patřila, náhle zázračně zvýšila o 60 tisíc ha . Budeme vracet i to, co jim odejmul moudrý TGM a Beneš?!
A budeme dalších 13 let (minimálně) financovat klérus?!
Jak si mám, jako odrbaný restituent (rodinné kamenolomy vrátili vytěžené, tedy bezcenné a bez náhrady škody a ušlého zisku!!!) vysvětlit, že katolíci jsou nadlidi, pro které platí jiná pravidla? Za metr2 půdy se jim nabízí mnohem vyšší cena, nežli obyčejným smrtelníkům a k tomu ušlý zisk.
A to jsou pouze nejviditelnější rozpory.
Je evidentní, že toto bude poslední a zřejmě největší tunel. Pak už tady nebude co ukrást!
Pozitivní na tom všem je jediná věc, přispěje to k zániku kat.církve v Čechách.

Drahý JXD, nejdříve si zjistěte skutečný stav věci a pak zase něco napište.
aznom
13. srpna 2012 • 11:44
Mě osobně jsou církve(všechny ukradeny),považuji je za zbytečné a navíc tyjící z hloupost dotyčných,kteří jsou ochotni věřit neuvěřitelným blábolů,které šíří.
Co mi ale jedno není,je vysvětlení,jak tedy k těmto "majetkům" vlastně církve přišly.
Co je mi známo,tak v celé té kumpanii pracoval jen kostelník .Dary věřících nepočítám,víme poměrně dobře z vlastních zkušeností,jak se k takovým "dobrovolným" darům "dopracovat".
Kde tedy u všech čertů církve "nahromadily" ty tzv.majetky?Z "Křížových výprav"?