Komentáře

Zpět na článek

Kubice a chobotnice: Zkorumpovaní politici cítí změnu a mají strach. Proto kolem sebe kopou

1 komentářů

pooch.ledog
19. července 2012 • 10:28
pohled z ceske hospody? Ja do ni skoro nechodim a myslim si to same. Politika je tak zkorumpovana a bidna jako uz dlouho ne (bohuzel ne jen u nas). Clovek opravdu nevi koho volit, aby si sam nezaspinil ruce. Ukazte mi mezi tou bandou preplacenych nymandu v parlamentu, senatu i vlade jednoho ktery ma skutecny zajem dovest stat a jeho obcany k tomu lepsimu co potrebuji, ktery ma skutecnou schopnost empatie a nejakou rozumnou vizi do budoucna. I kdyby tam takovy byl, bohuzel, z vnejsiho pohledu normalniho obcana to tak nevypada. Podle ceho bychom taky mohli takoveho idealistu odhalit? Kdyz se na nas, co cely zivot jen dreme a stupidne poctive platime dane, vali jen dalsi pohromy vytvorene darmozrouty u ruznych statem hojne krmenych koryt.

Co si myslet o Necasovi nevim, priznavam, ze ho nazivo prakticky neslysim a nesleduji ho denne. Nejak mi ale vzdycky prisel jako docela zahadna postava. Mozna, ze je chytrejsi a silnejsi nez se zda. Ovsem ten ulet s jeho podrizenou cloveku moc nadeje nedava, to teda pardon. Na tyhle extra bonusy za udajne tvrdou praci jsem uz vazne vysazena. S tim at jdou do haje. Nam taky za daleko lepe odvedenou kazdodenni praci nikdo navic nic neda. Vyplacet stotisicove odmeny ze statnich penez, tedy tech, ktere vytvorili obcane kterym se uz peknych par let soustavne omlacuje o hlavu ze si musi utahnout opasky, to je neskutecna svinarna. I kdyby ta dama drela 24 hodin cemuz zcela jiste nikdo z nas neveri. Tak dalece jsme jeste nezblbli.