Komentáře

Zpět na článek

Až přiletí íránská raketa, dejte si džusík

6 komentářů

placirkabodlo
5. června 2012 • 01:28
vsemocny stvoritel nas ochrani ne? a kdyz ne, tak s nami zabije i vsechny papezovy pedofily napriklad. a nikdo uz nebude trpet haha­haaho­hoho­trala­lala­la. ale to prece hodny bolso-nacek papez nedovoli. on to bohu zakaze a co vic, jeste ho poradne vosuka, haranta. jandourek, nebyl von hasek taky anarchistickej? mel bys mu jit upalit hrob vole. HLAVNE PORADNE AGRESIVNE, AT LUZA MUZE POHONIT.
pooch.ledog
4. června 2012 • 01:17
ale aspon ze tak, lepsi neco nezli nic.

Ovsem prumerny Anglan by to rekl jeste mnohem hur, kdyby mohl. Ten totiz na vlastni bulvy denne vidi, jak se masa nevzdelanych hord pod zastitou Alaha roztahuje tam kde rozhodne nema umysl delat nejake dobro. Bombam stvorenym k likvidaci tech, z jejich prace ziji, budou jen tleskat.

By me jen zajimalo, co budou naivove delat, az nas vsecky vyvrazdi. Pak uz totiz nezbyde nikdo, kdo by na delal. To jejich plemeno to zcela jiste nebude.
sendyman
3. června 2012 • 14:28
Sem napište váš vzkaz!
sendyman
3. června 2012 • 14:31
Do pihele, ještě jsem si to chtěl zkontrolovat a poopravit..
Takže znova:
"Díky, pane Jandourku."
To je asi tak všechno, co jsem k tomu chtěl říct.
vonamula
3. června 2012 • 13:07
vážený pane Jandourku, Váš příspěvek smrdí na sto honů odporem k multikulti a levičáckému alibismu.
DÍKY ZA NĚJ, MÁM STEJNÝ NÁZOR !!!
aznom
3. června 2012 • 12:40
Tak,tak,ale obávám se,že toto nebude přijato,zde v "diskuzi" zastoupené již posledními paběrky a odpůrci "Velkého Satana" .