Komentáře

Zpět na článek

Noviny žijí v nastavovaném čase. A nikdo neví, kdy skončí

3 komentářů

pooch.ledog
4. června 2012 • 01:07
ze ceske noviny jsem nekoupila ani nepamatuji, takze nedovedu posoudit jak ted vypadaji. Ovsem to, co se prodava jinde je proste brak. Spousta kecu o nicem, i kdyz tedy celkem dobre napsanych, ale problem je, ze i naprosto jednoducha zprava se musi okecat az do aleluja. Jsou snad cteni pani novinari placeni od kazdeho slova, co napisi? Vsimla jsem si totiz, jak se zacaly i obycejne zpravy protahovat. Nebo to sileny deleni clanku pres nekolik stran. Neda se to cele docist na jedne strane, musi se listovat....a mezi tim je takova spousta reklamy, ze se proste musite nastvat i kdybyste nechteli. V podstate ted polovinu toho, cemu se v tech lepsich zemich na zapade rika noviny tvori reklamni kravoviny, kteryma se musite probit dal, k dalsim zpravam nebo komentarum. Tak to teda dekuji, nechci. Navic je to cele vytisknute na nekvalitnim papire nekvalitni barvou, ktera uz zase ulpiva na prstech a z toho papiru se prasi tak, ze z toho astmatik spatne dycha a nechutne kycha. Chapu, ze na tisk novin se nepouzije nejkvalitnejsi papir a tiskarska cern, ovsem tohle sizeni uz mi leze krkem.

Takze ctu noviny radsi na netu, kde muzu pomoci chytre pomucky bloknout reklamy a nebude mi tam nic protivne blikat do oci.
vonamula
3. června 2012 • 16:50
jo jo, to určitě dolehne i na nás, hloupý vesničany ... notebookem kotel nepodpálíš
sendyman
3. června 2012 • 15:04
Kdyby se z RX nestala taková srač.ka, tak bysem si ho nejspíš kupoval aji i dál, i v papírový podobě. Ale takhle je to pohodlnější, za to málo, co nabízí. Ostatně, proč si mám platit něco extra, když tu srágoru mám za jedny prachy a z celýho světa najednou? Jo, a máte tam překlep. To by se dřívávějc taky nestávalo.