Komentáře

Zpět na článek

Roman Smetana: hrdina naší doby

5 komentářů

kohba
1. června 2012 • 18:23
vždy mě potěší nadhled, inteligence a duchaplnost Vašich příspěvků.

ano ano já vím fuck fuck fuck
placirkabodlo
30. května 2012 • 17:04
fuck fuck fuck
kohba
30. května 2012 • 16:31
jak u někoho jste rozezleni když poruší zákon, u jiného (tady Smetana) jste naopak rozezleni, že byl za porušení zákona potrestán a že se chová jako osel. Je mi Vás líto.
pooch.ledog
30. května 2012 • 15:38
abych tak nejak parafrazovala toho hospodskyho ze Svejka, stoji za *** a to ne jen u nas. Ono je dneska lepsi nekoho zabit, to se z toho pak pachatel vykrese daleko lip. Treba jako tahle britska ''matka'' trileteho ditete, ktera si v pohode chrnela s milencem zatimco jeji synek bloudil barakem hladovy, ziznivy, zanedbany cele dopoledne, az konecne nekdy po 12.hodine nasel flasku s pitim ktera se tvarila jako detsky ovocny napoj. Tak se ji chopil a zhluboka se napil. Jenze ouha, to stvoreni, co ho kdovi proc privedlo na svet pestovalo v baraku marjanu a do te flasky nalilo nejaky sajrajt podporujici rust techto (JXD tak obdivovanych) kytek. Chudak kluk pak umiral v silenych bolestech 11 dni. A co myslite, ze se stalo? Soudce nejak pochopil, ze tahle matinka byla jinak ok a dal ji podminku na 12 mesicu. V podstate je volna. Zato zenska, ktera se nejak vic picla a pak vyrvavala v metru, ze je v UK moc cizincu dostala pet mesicu natvrdo. Tomu rikam spravny pomer k zivotu. Za hrube zanedbani povinnosti a nezajem o dite v podstate odmena. Za par blbych kecu kriminal.

Byt ja tim ridicem, tak ty prace oddelam, hrde a schvalne a tak, aby to kazdy videl. V tomhle ma p. Dolezal pravdu. Stala bych si za svym a tim, ze bych ty prace udelala bych aspon byla jako protestujici kazdymu dal na ocich - hledte, makam z trestu, protoze se mi nelibi politici. Ovsem zavrit ho za takovouhle vec, to uz je fakt prilis.
Palopetro
30. května 2012 • 15:02
je poněku mimo,což u něj není neobvyklé.Smetana nebyl odsouzen za to,že přimalovává politikům tykadla.ale zato,že poškozoval cizí majetek.Majetek politických stran-volební plakát-je nedotknutelný a jeho hanobení je bezprecedentně trestuhodné a s.soudkyně Langrová měla nepochybně sto chutí ho odsoudit k trestu smrti,jenže pak ji někdo nakukal,že tento trest byl u nás již před drahně léty zrušen.To že prezident neuděli řidiči milost mě nijak nepřek­vapu­je.De­grado­val by tím milosti udělované zlodějům a lumpům všeho druhu z okruhu svých a manželčiných známých.