Komentáře

Zpět na článek

Utahování opasků? Premiér by měl nahnat vládu do vlaku!

8 komentářů

pooch.ledog
22. května 2012 • 19:12
jak uz psal minule Sendyman, vy jste priklad absolutniho ..... ceho vlastne? Mate tam jasne napsano, ze ceny se muzou lisit a ze poslanci moc radi jezdivali 1.tridou atd. A ze v porovnani s cenami za vlak je nekdy levnejsi jet autem - coz jasne chape i 100 % pravicovych britskych obcanu. Jen vy ne.

Ale vy halt musite pro tu vasi pravicovou revoluci i zdechnout, ze ano. A pritom nechapete, ze tohle, co se po svete deje, neni vubec pravice ale naopak levice se svymi pravy na zajisteni. Mate v tom gulas strejdo.

A upadek tela ci co to mate na mysli? To jste me rozesmal...jste jeste o hodne starsi nez ja. Toz, ted nevim, kdo na te pitevne bude pozdravovat jako prvni.....

Soudruhu jsem vam rekla proto, ze se tak chovate, kadrujete a pritom nevite, vo co go.
pooch.ledog
22. května 2012 • 17:02
prave na tomhle prikladu, a sice ze nekdo velebi nekoho za to, ze naridi poslancum jezdit necim udajne levnym vidime to zmateni pojmu. Protoze prave TOHLE je ten pravy socik. Nac, proboha, ma mit poslanec hrazene cestovni vydaje ktere se tykaji jen toho, ze se de facto dostane do sve prace? Kdyz ma velmi slusny plat ze ktereho si je (cestovni i jine naklady) muze dost dobre platit sam. To ma ten plat jen jako uspory, ci co. Na co ma mit levnejsi kantynu v praci, zadara MHD a podobne dalsi ulevy. Komu z nas co zamestnavatel plati? A to vydelavame podstatne min.

Takovy pristup, kdy ma zamestnanec, a jeste k tomu STATNI, hrazeny veskere naklady ktere my vsichni (kdo platime dane) hradime az na vyjimky ze sveho, a kdy navic dostane v podstate i zlaty padak ackoli neco podelal, ci ma dokonce dozivotni imunitu, to prece vubec neni dle pravicackeho gusta a mysleni.

To tu jeste tomu zarputilemu bojovniku za pravicovou revoluci (aznom) nedoslo? Smesne.....dela machra a pritom nezna mapu.
pooch.ledog
22. května 2012 • 15:51
Vy asi nevite pane Holec kolik takovy anglicky vlak stoji, ze jo. Jen pro ukazku - Manchester - Londyn ve spicce, coz je uz od 5. rano az temer do poledne i 170 liber jedna cesta. Pro jednoho. Odpoledne o neco min, ale fakt zalezi na case. Takze oni ti poslanci vlaky necestuji zase tak levne. Pravdu rict, autem je to vyjde levnejsi. Pred par lety tu byl problem, ze chteli jezdit s Virgin Trains jen prvni tridou, kde je to jeste min. o sto procent drazsi - protoze tam meli obcerstveni vcetne alkoholu zadara. Byl z toho rev a ted tedy nemaji narok na vic nez na obvyklou tridu, takze vlastne jo, uspora.

Ovsem jinak jsou docela narocni. Treba kdyz si koupi byt dve mile od parlamentu a pak si narokuji prachy na dalsi bydleni v Londyne, pricemz stejne bydli nekde u pribuznych ci v hotelu a predmetnou nemovitost vyhodne a draze pronajimaji. Nedelejte si iluze. Ono to zvonkajsku len tak lepe vyzera, nez to doopravdy je. Jediny rozdil proti nam je ten, ze tisk tu do nich sije a leccos vypatra a pak tedy opravdu padaji hlavy. Ale ta nenazranost, a chut ocurat co se da, to maji vseci tihle panaci napric svetem i politickym spektrem spolecny.
aznom
22. května 2012 • 16:34
Sice to dělá nerad,ale toto je moc,nejspíše jsi pod vlive drog,tak ti jenom nešťastnice napovím,že a napni zrak a uši--Jízdenka Manchester-Londýn a podobně i Liverpool Londýn vyjde na cca 12 liber (htt­p://ww­w.na­tional­rail­.co.uk­/).
pooch.ledog
22. května 2012 • 16:42
no jasne, fesaku. V urcitou denni hodinu. Nekdy dokonce i min. Jednou me to stalo jen 7liber - Liverpool - Londyn Euston, odjezd v pet rano - den po Vanocich, kdy nikdo nedela (poslanci uz vubec ne). Takze byli radi ze vubec nekdo tim vlakem jel....

Ja s tim na rozdil od tebe soudruhu jezdim dost casto
pooch.ledog
22. května 2012 • 16:46
Respektive, je lepe se podivat na ceny tady. Odtud si totiz vetsinou kupuji jizdenky na vlak nebot tam byvaji lepsi ceny.
Bacha, to co uvidite je za singl, ci-li za jednu cestu. Muzete si pak klikat dal a uvidite, jak se ceny meni:

http­://www­.the­train­line­.com/b­uytic­kets/c­ombi­nedma­trix­.aspx?­Comman­d=Ti­meTa­ble
pooch.ledog
22. května 2012 • 16:51
A taky nekdy byvaji prodejni akce, kdy se to da (nekdy s predstihem) koupit velice levne. Jednou me vlak Liverpool Lime Street - Stansted airport stal 18 liber, vcetne prujezdu Londynem metrem k dalsimu vlaku. Byt to o hodinu driv tak to stalo o stovku vic....atd.
aznom
22. května 2012 • 17:30
No,toho "soudruha" teta pominu,přihlédnu k tomu,že zoufalství ze stárnutí trupu,tě dostalo do deprese,ale doufá,že uznáš,že 12 liber nebo 170 liber,je tak trochu rozdíl,co tetka,
Ale nepodléhej panice,zde na "reflexu už vás je minimum,takže si můžete kafrat do aleluja.
POZDRAVUJ NA PITEVNĚ.