Komentáře

Zpět na článek

Facebook: blbec, kterého nejde obejít

6 komentářů

vonrammstein
20. března 2012 • 15:56
laskavě řekněte taky redakci, která zazdila diskuze tady a nutí mě na ten FB vlézt, pokud chci diskutovat. A na to já ***.
sendyman
21. března 2012 • 21:26
Souhlas!
pooch.ledog
22. března 2012 • 10:40
Tady uz clovek vazne nevi, zda se ma smat a nebo si tukat na celo. Jaka znacka se cepuje v te nasi stovezate? Protoze mi pripada, ze nekteri z vas Prazaku tam jedou na necem hodne silnym .

A to jsem si jeste nedavno myslela, ze ten RX uz proste nejde zmrvit vic.....ze bysme tu, vylouceni z rad tech stastlivcu kvakajicich o sobe kdeco na FB, vytvorili malou odbojnou skupinku v pohode si diskutujici po staru? Vsem debilnim FB a celymu RX navzdory...i trollum. Jsem zvedava, jak dlouho to bude trvat, nez nas najdou .
pooch.ledog
22. března 2012 • 10:58
Tim pitim silnych znacek jsem myslela tyhle ''tvurce'' dnesniho ''vylepseneho'' RX, samozrejme. Nebot mam silny dojem, s nimi neni neco v poradku...
sendyman
22. března 2012 • 21:20
No jo, to je jasný. Ale podepsal jsem dneska rezervační smlouvu na novej byt, tak jsem si hnedka vobjednal osmiletej - no, jakej? - jamajskej rum!
filiprx
21. března 2012 • 23:15
Přesně tak! On si ten RX z nás vážně dělá víteco! Starý způsob diskuse ukrytý pod miniikonkou o které jsem si myslel že je to nápověda. To je jak Cimrmanův leták rafinovaně ukrytý v násadě od lopaty s heslem svoji pravdu nemusíme skrývat.