Komentáře

Zpět na článek

Soudružka Semelová opět v ráži

34 komentářů

Uživatel_589871
1. března 2012 • 05:36
Ale problém je v tom, že to je učitelka. Dokud je v parlamentu, tak ať si říká, co chce a co jí soudruizi dovolí. Ale horší by bylo, kdyby šla zase učit. S těmi názory co má, se natolik diskvalifikovala, že by jí snad žádná škola zaměstnat nemohla, jedině snad jako pomocnou kuchařku, ale nedej bože pustit í k dětem. Na tohle by si lidi z její vesnice měli dát pozor.
panna
28. února 2012 • 09:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
urvanej
27. února 2012 • 18:42
Oznámení na soudružku Semelovou jsem dnes podal na Policii ČR a věc bude postoupena proti­extre­mistic­kému oddělení v Praze k projednání.
Tak jsem zvědav co se bude dít.
panna
28. února 2012 • 09:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
pismenacislice
27. února 2012 • 18:36
Tahle soudružka v KSČM nereprezentuje žádné radikální křídlo. To, co říká, si myslí drtivá většina komunistů, ale KSČM ví, že tyhle věci nemají říkat veřejně. Ve vztahu k médiím hrají hru na demokraty, ale myslí si přesně to, co Semelová.
aznom
27. února 2012 • 11:36
"Mým Národům"--nařizuji--Se vší rozhodností a za použití všech dostupných zbra­ní(koš­ťata,­rákos­ky a hrubé výrazy) vymést tu komunistickou verbež,z území tohoto státu.Bezodkladně a se vší rozhodností.Hrr na ně bratři ve zbrani!
jaaan
27. února 2012 • 11:14
je komická figurka bez vlivu za to soudružka Nagyová to je úplně něco jinýho ta dře pro svazáckýho premiéra jako kůň a odráží se to na celé ČR
blue_coffee
27. února 2012 • 08:56
Bohužel to není jen ta třicítka pomatenců u Gottwaldova hrobu, bohužel je to poměrně silná parlamentní strana, která díky dalším pomatencům (z řad voličů) spolurozhoduje o dění v našem státě. A ještě smutnější je, že kdybych já popírala např. zločiny nacistů a oslavovala Hitlera, půjdu sedět za katr, ale tadyta osoba popírá zločiny komunistů a oslavuje Gottwalda a sedí nikoli za katrem, ale v parlamentu, kde se podílí na rozhodování o mém životě... A to se smí?! To je správně?
panna
28. února 2012 • 09:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
urvanej
26. února 2012 • 17:26
na soudružku Semelovou pro porušení zákona § 260 (Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod občanů)..... za oslavné ody u hrobu VRAHA K.G.!