Komentáře

Zpět na článek

V Nepálu upálili čarodějnici. Češi by taky upálili

15 komentářů

geza
21. února 2012 • 10:18
Ale ono to tak je a svou poznámkou to nrvyvrátíte,jste všude a říká se,že když je u moci žid,v bídě žije chudý lid.
vrkal
20. února 2012 • 00:35
Je třeba nebát se zvednout hlavu, nebát se jich a upálit je také. Tentokrát to bude na důchodcích. Studenti jsou liní lemplové
placirkabodlo
19. února 2012 • 14:40
se me pokusila ukamenovat skupinka ozivlych mrtvol z vidlakova. byli strasne prekvapeni, ze se mi to nelibilo.
mazd
19. února 2012 • 13:02
že přivolat na někoho nemoc či jiné problémy není žádné umění a umí to většina lidí...
Palopetro
19. února 2012 • 10:49
lidskou bytost kameny a klacky jako výsledek rozhodnutí jiných lidských bytostí,které potí stejný pot ,kadí stejně smradlavá h**na a rodí se a umírají ve stejných bolestech,je vraždou a nemůže ji ospravedlnit žádná filozofie.Asi jste Janďourku často chyběl na teologických přednáškách.
No a jestli věříte v čarodějnice,tak je to Vaše věc.Já věřím,že žádné neexistují,tedy pokud nejsou produktem zdegenerované lidské nysli.
pismenacislice
19. února 2012 • 11:03
To jste asi blbě pochopil. Autor myslel to, že pokud nějaká společnost (v tomto případě středověká) skutečně věří v existenci čarodějnictví - tak jsou pro společnost čarodejnice realitou - a podle toho se společnost chová. Teď třeba mnozí věří v existenci židovského globálního spiknutí - a ti, kdo v to věří, to spiknutí berou jako realitu. A bohužel mám pocit, že se jedná o významnou část společnosti.
vonamula
19. února 2012 • 11:55
Obávám se, že p. Jandourek se snažil svým článkem varovat před chováním společnosti jako stáda, které je vlastní lidem odjakživa. Obvykle stačí jeden dominantní kus a společnost ať čítající několik členů nebo i celý národ se začne chovat jako banda nesvéprávných ***ů.
viz. AH, který dokázal zničit tak vzdělaný národ, jako Německo.

Snad moje generace (to je těsně pod čtyřicet) bude poslední, která si bude pamatovat komunismus. Bohužel bude asi i poslední, která si bude vážit toho co máme i se s.račkama, které to provázejí.
sendyman
19. února 2012 • 12:20
Ech, myslím, že jste se svém odsudku vážně seknul. Plně souhlasím s diskutéry níže...
von.rammstein
19. února 2012 • 17:27
Sendy, tak to je snad poprvé, co se mnou souhlasíš
Palopetro
19. února 2012 • 20:49
Ale Sendy však jo.Já jen chtěl trochu delší vlákno.I to,že jste vylezl z brlohu je úúspěch.