Komentáře

Zpět na článek

Český Honza míří na Hrad. Právem!

17 komentářů

eduardos
22. února 2012 • 17:25
Fiischer je příklad úředníčka,kterej ví i neví ,má i nemá, chce i nechce,čurá i nečurá .......
to je v Česku klasika,která nepřekvapí..a proto ten prezident...
Takovej tajtrdlík má hlídat někde košíky u marketu ! Když se na něj podívám,tak hledám buď
doklady,nebo mizim.. Uplatnil by se taky jako kontrolór párků bez masa...a byly by vidět ty jeho
úspěchy !! Za půl roku by analyticky dokázal,že tomu chybí maso,toť vše...
Johny Fischer dokázal,že nic nedokázal... naprostá klasika v týhle společnosti ..
zajda61
13. února 2012 • 21:35
nojo,.. no asi nám to tak symbolicky patří,... budeme mít za prezidenta pana podělanýho,.. s rudou knížkou,... bože co to jsme za blbce,...
bigmogul
13. února 2012 • 21:22
Až na to, že Fischer není Čech, ale Žid a latentní komunista a ža Okamura nemá oči šikmý zpola, ale úplně. Což by, Holec, u tak totálně bezvýznamnýho úřadu snad ani nemuselo vadit
zdepa
13. února 2012 • 19:25
Máme poprvé možnost si zvolit někoho na zbytečnou funkci a diskutéři jsou vesměs absolventi pomocných škol. Proto to mizerné IQ v téměř každém příspěvku. Zřejmě stáli všichni navrhovatelé u zrcadla a podle toho, co tam uviděli, dali do příspěvku.
aznom
13. února 2012 • 21:19
Co jsi tam viděl ty?Jen si tak tipnu:šimpanze?
halda
13. února 2012 • 18:48
Ten ma z tech vsech navrhu na prezidenta v minusech JENOM napul sikmy oci. Zazil socik, revoluci i rasismus... a zaziva ho dal dnes a denne i tu i u nas v politice.
pismenacislice
13. února 2012 • 13:31
Já tedy dávám jesně vědět, že zvolím pouze takového prezidenta, který se bezodkladně nechá přejmenovat na Václava Havla.
pismenacislice
13. února 2012 • 13:36
A mám ještě jednu podmínku: Ještě před samotnou volbou musí můj kandidát vstoupit do svazku manželského s Dagmar Veškrnovou. A pokud jde o jména prezidentových dětí, připouští se pouze jména Havel a Václav (dcera se může jmenovat Václava).
aznom
13. února 2012 • 14:10
Tak ,tak a prosadí přejmenování Česka na Havlovo!
herman
13. února 2012 • 14:28
A potom vyjde jeden supervýtisk Refluxu, kde bude Havel v nadživotní velikosti jako leporelo, pro mladé čtenáře ještě jeden menší s Havlem k vystřihování.