Komentáře

Zpět na článek

Jak "cernasvine" začala lidem říkat černá svině

7 komentářů

pismenacislice
10. února 2012 • 15:08
Já bych řekl, že fotbaloví funkcionáři poslední dobou reagují opravdu dost přepjatě na různé blbosti hráčů. Třeba s tím Terrym se mi to zdá jako hovadina. Terry fakt není rasista. Vzhledem k tomu, že dlouhé roky kope za klub, kde je cca polovina černých hráčů, to by se fakt už poznalo, jestli je rasista. Mně by stačilo to, kdyby když rozhodčí slyší, jak někdo při zápase nechutně uráží protihráče, aby mu prostě dal červenou kartu a šlus. A další postup bych nechal na jeho trenérovi. Přece tady všude v Evropě máme soudnictví, které si může poradit s rasistou, pokud rasista porušuje zákon. Netřeba aby svazy předváděly nějaká hysterická předposraná gesta.
sendyman
11. února 2012 • 14:26
Přesně. Taky si myslím, že to, co se děje, je hysterie ("rasismus" nesnáším).
Ale takové ty transparenty "STOP RASISMU", co jsou (nebo byly, zas tak moc na to nekoukám ) k vidění, tuším, v Lize Mistrů, mi přijdou, jak jste správně zvolil výraz, zbytečně předposrané.
To by vážně museli rozpustit všechny týmy včetně pralesa, kdyby Terry byl vopravdovej rasista!
von.rammstein
11. února 2012 • 17:51
Sendy a ty už do Jamajky nechodíš nebo jak?
sendyman
11. února 2012 • 18:02
No , nechodím tam moc, to je pravda. Teda s kamarádama jo, předevčírem jsem tam byl, ale to se tě netýká.
Za kolik mi ho vykouříš, ty ***?
von.rammstein
11. února 2012 • 18:20
Sendy vždyť jsme se přece domlouvali, že tam zajdeme v pátek, tak proč jsi tam šel ve čtvrtek?
sendyman
11. února 2012 • 18:33
Ooouuuu, to je schíza, to musí snad i bolet!
bigmogul
12. února 2012 • 00:09
Ty vole, co ty jseš za ***? Pokud jseš nějak jeblej Jamajkou, tak si snad kup letenku, ne?