Komentáře

Zpět na článek

Hustopřísný ministr strašil starosty. A vystrašil nás všechny

7 komentářů

liwa
8. prosince 2011 • 14:00
Panu Hustému bych vzkázal formou citátu pouze toto:Vaše naprostá nevědomost v oboru,který předstíráte řídit zasluhuje trest smrti.Modlete se k bohu,Vy pobloudilý modlos­lužeb­níče,­vrtoh­lavče,­koktaj­lový pseu­dope­dante,­proto­že Vám je nebeského přímluvce věru zapotřebí.Ačkoli Vaše dny jsou sečteny,nezemřete jako mučedník,neboť Vám o žádnou svatou věc nejde ale jako naprostý pablb,jímž po pravdě jste.Použito z knihy Spolčení hlupců
bota.p
8. prosince 2011 • 11:48
Skutečný kolaps nastane až lidstvo dosáhne tvz. Oilpeak/ vrchol těžby ropy, jak začně těžba klesat což už se děje, jseme jako lidstvo v řiti. To co se nám snaží Kalousek říct není nic než holý fakt, doporučuji shlednutí tichto dvou dokumentárních filmu které se oné problematice věnuji: Kolaps/Collapse, Finanční krize/ Inside job
vše najdete na www. dokumentarni.tv
Jirka1313
5. prosince 2011 • 19:29
Kalouskův "boj o holou existenci", by mne tak trochu potěšil.
darda
5. prosince 2011 • 13:41
Je to ten samý chemik Kalousek, který před nemnoha lety hýkal, že žádná kdovíjaká krize nehrozí.
aznom
5. prosince 2011 • 09:03
Jestliže mi někdo nadává do čur--ků,není to můj odpůrce,alébržto zmetek, co potřebuje přez držku.
Jinak "Černý" jako vždy-bla,bla bla.Jen tak dál,třeba se najde nějaký "odpůrce" co mu natluče kušnu!
aznom
5. prosince 2011 • 09:07
Pardon-samozřejmě "přeS držku"
sirien
5. prosince 2011 • 01:07
čím jsme vyspělejší, tím jsme křehčí? Co to je za pitomost?
Možná tak "čím jsme sociálně-státnější" nebo "čím jsme nezodpovědnější" případně "čím jsme humanisticky-fundamentalisticky-pacifisticky změkčilejší" nebo by se daly najít nějaké další prvky, ale s vyspělostí to nemá co dělat.