Divoký kačer

Zpět na článek

Opět to dokázal! Babiš s Trumpem pokecal o Melanii a vrací se z Ankary jako vítěz

9 komentářů

Avatar - Uživatel_5700993
Uživatel_5700993
Monike se zase může vrátit k zahradníkovi...
Pavel Nyklíček
@Eliška Janalíková
Kuky se vrací přeci 😁.
Eliška Janalíková
@Uživatel_5700993
Tak doufám, že ji pan premiér vrátil v pořádku!
Uživatel_5700640
@Jiri Fiser Politici ještě své dno nenašli, ale Trump zatím vede.
Ondrej Kocan
"Tak vy posměváčci Andreje Babiše - tady to máte! - prý slabý premiér!" Někteří novináři omdlevali, jiní píštěli nadšením, když se k nim blížil náš předseda vlády. Několik z nich se spontánně - no prostě jejich svěrače vypověděly v daný okamžik službu. Podle slov jednoho ze zúčastněných to připomínalo mánii před koncerty Beatles.
U nás v ČR situace nebyla natolik bouřlivá nicméně jeden nejmenovaný zdroj z reflexu uvedl, že dojetím brečela celá redakce, dokonce i jindy zcela cynický pan Landsman a to sledovali pouze sestřih v televizi! Takový to byl úspěch - třikrát hurá!
Upozornění: Tento komentář je fake new, která se sice nestala, ačkoli zní velice uvěřitelně!
Tomas Rott
Trumpeta ho nezdrbala, Pavla nepochválila, a tak je třeba přidat na marketingu...🤣🤦‍♂️👎
Jaroslava Halamková
A to jste ještě zatajili, že pan premiér přivezl z Turecka pistoli, kterou dostal darem od Erdogana. Sice všichni ostatní také, ale stejně - pak že Babiš neposiluje naši obranu!
Uživatel_5700640
Samé drobné úspěchy, no to opravdu nevidíte, že Babiš, Macinka a jim podobní slaví velké úspěchy i v pěstování rajčat a mrkve? Zabíráte jen čas nějakou pic bum ankarou!
Jiri Fiser
Již samotný titulek naznačuje, že se jedná o mimořádný analytický materiál neobyčejné hloubky. Ideální pro zveřejnění jako mimořádné číslo Dikobrazu, tištěné na gloset papíru s trojitou vrstvou.
Vaše dno stále hledáte, nebo už jste ho našli?