Reportáže

Zpět na článek

Prošli jsme Orbánovu kancelář: křeslo pro krále, třípatrová knihovna a uherské mapy

7 komentářů

Vladimír Lukůvka
No zas tak velký luxus to není. Kanceláře naší vlády a ministrů jsou obdobné nebo luxusnější.
Petr Michal
Orban je stejně jako Bureš placený čínský agent. Bureš zkorumpovaný úvěry, možná díky ovarovi. Takhle se ovládají země bez válek. Nasypej tomu, kdo má šanci být nahoře a bude ti sloužit navždy. Bureš je čínská čubka.
exvxax rxaxaxbx
Obdivuji p.Olivera Adámka, obdivuhodný odborník na Maďarsko.
Avatar - Ringhofer
Ringhofer
Velký sentiment Maďarů po Uhrách v hranicích z r. 1914 není záležitostí pouze Orbána a jeho nejbližších kamarádů. Tento stesk po velikosti národa a vztek na Trianon, jenž jim "nespravedlivě sebral" téměř 2/3 území, je populací prorostlý a přenášený na potomky. Sice to není moc vidět, ale kdo v Maďarsku žil trošku delší dobu, s tímto podhoubím nacionalizmu se určitě setkal. Proto Magyar má chuť zrušit či revidovat Benešovy dekrety. Současný pan předseda vlády ČR byl s Orbánem takřka jedna ruka, rozuměli si náramně. Ptáte se, co by měl Babiš ze zrušení Benešových dekretů? Ještě více majetku v Maďarsku i v tom, co by zbylo ze Slovenska. Proto jeho vazby na Orbána nikdy nezruší, společně budou přemýšlet nad tím, jak se vrátit zpět do sedla. Bartha jim v tom pomůže radami od svého sponzora.
Avatar - Joska Bureš
Joska Bureš
Nejspíš měl i svůj vlastní luxusní retych.
Pavel Nyklicek
Věci jsou pomíjivé, stejně jako státníci.
Orbán byl velký přítel našeho pana předsedy, navzájem se podporovali ve volbách i předvolebních mýtincích.
Leč, jak šel čas, kradlo se čím dál více a nesmrtelný Orban padl.
Dalším kandidátem se stejným osudem bude Fico.
Také padne a ve finále s ním stoprocentně nejstarší předseda všech dob předseda předsedů Předsovič babišenko.
I zde čest jeho památce.
Po jeho odchodu už opravdu bude líp.
Avatar - Joska Bureš
Joska Bureš
@Pavel Nyklicek Hm, ono je to spíš tak že lépe už bylo.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Pavel Nyklicek
Odejde Babiš a jeho voliči budou pobíhat, jak zmatené včely. Oni volí Babiše, ne nějakého Nachera. Ten hbitě přejde do páté strany a stane se z něj klidně Pirát. Pro křeslo cokoliv...