Komentáře
Proč Babiš neovládá partnery ve vládě? Jdou mu na ruku a SPD chce „zrušit“ jeho střet zájmů
27 komentářů
Eva Folbrová
0
Vážený pane Sezemský, partneři se NEOVLÁDAJÍ. Ani v životě partnerském a ani v tomto politickém. Chápu, že je tím jaksi o jedno bulvární téma méně, ale díky Vašim otázkám Vámi ihned zodpovězeným si čtenáři Reflexu s refluxem opět přijdou na své. Konzumenti jak se patří!😋
jediný zájem této vládni slátaniny je imunita pro vedouci bafuně a dalši hromaděni melounkú na kontě a zájem o voliče a jejich problémy je zcela nulový navzdory slibům
ALOIS KRYM
Pisálku, "vláda" není o ovládání partnerů, ale o jejich spolupráci proti fialovým škůdcům, tedy o spolupráci ve prospěch Česka. A to se podle přízemně vůlgární reakci škůdců vlády daří. SLÁVA Babišovi.😎
Výborně konečně máme vládu která pracuje pro Českou republiku! Pokud vím tak babiš už se jednou nechal vydat, ale když nejsou soudy za 12 let schopný rozhodnout tak ani tak tak bych udělal to samé! Ať jsou z 5 demolice rádi že je tady tento zákon, jinak by je všechny pozavírali už dávno!
Politická chátra byla, je a bude v každém společenství. Pokud se dostane k moci, je to vina pouze jejich voličů i těch, kteří k volbám nepřišli. Než aby absolvovali Sofiinu volbu, zbaběle před ní utekli. Důsledky potom odnesou všichni.
Uživatel_5734171
Ona to není náhoda a všechno se dalo čekat. Babiš je hloupý, hamižný a zbabělý, Nebude se pouštět do žádných akcí. A Rajchl, Okamura, Ševčík, Macinka a další. jen bojují o takových 20 % vypatlaných voličů. Tyhle lidi máme ve svém okolí a rozhodně se Okamura a spol. nemusí obávat, že o ně přijdou. Naopak, jim se to líbí. Nesnáší demokracii, nesnáší odlišnosti, nesnáší ochranu přírody, nesnáší kulturu, nesnáší vzdělání. A vinu mají i všichni ti Nacherové a Juchelkové, co tomu dávají legitimitu...
@Uživatel_5734171 Jasne všichni co jsi jmenoval maji vinu jen ne Fialova vlada a přitom je to tak snadné.Kdyby Fialuv gang vladl ke spokojenosti většiny mohl být dodnes u moci . Ve Švédsku vládli socani několik desetiletí. Proč to u nas nejde ? Vína je dle mne ne u voličů ale u politiku.Lzou,kradou mysli jen na sebe a jsou falesni.Nemaji sebereflexi a drží se koryta co to jde.Je přitom jedno zda je to Bures,Fiala,Rakusan,Okamura atd.Tyka se to i komunistu ti ale naštěstí vypadli snad navždy do pekel !
Igor
@Uživatel_5734171 Naprosto souhlasím. Díky bohu dospívá generace prvovoličů, kteří to nežerou.
Ano, SPD o voliče naopak přicházejí časem. Stejne jako ANO přijde o majitele a bude. Takže burani začali hodovat na mršině, která ještě nechcipla...
Ano, SPD o voliče naopak přicházejí časem. Stejne jako ANO přijde o majitele a bude. Takže burani začali hodovat na mršině, která ještě nechcipla...
Celé to působí dojmem, že autorům podobných textů nevadí ani tak konkrétní kroky vlády, ale samotná skutečnost, že jejich katastrofické předpovědi o rozpadu a chaosu nevycházejí. A tak si musí pomáhat stále agresivnější rétorikou a fantaziemi, aby udrželi dojem, že sledujeme nějaký mafiánský thriller, místo běžné politické spolupráce.
Tohle totiž není investigace, ale ukřivděný internetový žvanění převlečené za seriózní komentář.
Celý text stojí na jednoduchém triku, co nejvíc čtenáře emocionálně rozzuřit, aby si nevšiml, že mezi výkřiky zoufale chybí tvrdá data.
Nejtrapnější je, že kdokoliv nesouhlasící s jeho viděním světa je automaticky součástí jakési temné sítě zájmů. To už není komentář, ale paranoidní politická fanfikce psaná člověkem, který zaměnil publicistiku za osobní vendetu.
Tohle totiž není investigace, ale ukřivděný internetový žvanění převlečené za seriózní komentář.
Celý text stojí na jednoduchém triku, co nejvíc čtenáře emocionálně rozzuřit, aby si nevšiml, že mezi výkřiky zoufale chybí tvrdá data.
Nejtrapnější je, že kdokoliv nesouhlasící s jeho viděním světa je automaticky součástí jakési temné sítě zájmů. To už není komentář, ale paranoidní politická fanfikce psaná člověkem, který zaměnil publicistiku za osobní vendetu.
@Miroslav Zita Teda pane klobouk dolů. Tak mistrně popsat některé redaktory Reflexu je opravdu NON PLUS ULTRA.Dodam přitom ze nejsem fanda agenta Burese ani náhodou ale zatímco tahle vlada je u nich na tapetě stale Fialuv gang který měl taky plno kauz a problémů kdyz vládl nebyl takhle na tapetě ani náhodou.Ani pri vyhození Pirátů ani při kauzach dozimetr a botcoiny
Ten spolek sudetských Němců je registrován v Německu a tam si má podle všech pravidel konat své sjezdy - sněmy. Pokud chtějí jen kulturně a historicky houfně navštívit sousední ČR, tak ano, ale nepoliticky t.j. jen něco jako jarmark a druhý rok na oplátku totéž v Německu pro zájemce z ČR. A navíc otázka sudetských Němců už byla před několika roky vyřešena tou Českoněmeckou deklarací a bylo slíbeno, že se už nikdy k tomu nebude vracet a znovu otvírat a to ani historicky. Je jasně na tom vidět, komu slouží ta tzv. nezávislá česká média.
Už od konce války se Němci snaží získat České pohraničí zpět.Asi zapomněli proč jim bylo na vždy odebráno.To co rozpoutali válkou nemá a nemělo celosvětově obdoby.Se divým že mají tu drzost jakkoli si dělat nároky a ještě zde mít svůj sjezd.V Německu není místo??
@Jarda Bloudil Německá vláda ani oficiální politická reprezentace žádné územní nároky na české pohraničí (Sudety) neuplatňují. Obě země jsou součástí Evropské unie i NATO, vzájemné hranice jsou otevřené a Německo respektuje současnou podobu České republiky.
Německé vlády garantují, že nemají vůči Česku žádné územní ani majetkové nároky, a považují tyto historické otázky za uzavřené.
Tak tu nemelte nesmysly.
Německé vlády garantují, že nemají vůči Česku žádné územní ani majetkové nároky, a považují tyto historické otázky za uzavřené.
Tak tu nemelte nesmysly.
spíše hrozí mebezprčí z východu,tam stále nemohou rozdýchar,že přišli o sve vazaly které 40 let vyžitali a oztočili a to jim teď moc a moc chybi
@Zuzana Sečánská Oficiálně si nárok Německo nedělá.Ale potomci sudetaku neustále spekulují jak se dostat ke svému zabranemu majetku.
tady je perfektne shrnut Buresuv "unos statu", nejvyssi forma korupce ktera existuje, u ktere kolaboranti z SPD a MOTOsraci nejen drzi basu, ale aktivne pri ni mnozi slouzi prave Buresovi, nikoli nasi zemi, ale tak to ted bude, dokud nebudou "vymeneni" ve volbach...skody mohou byt obri, hlavne vzhledem k evropskym dotacim, ktere nam samozrejme nebudou vyplaceny, ale zaplati je Buresovi tuzemsky danovy poplatnik...ten se bude nam vsem, vcetne jeho prihlouplych volicu, bude jen smat do ksichtu a lhat jako vzdy...a tak si tady zijem
@PEtr Tobes že ti nevadily ty fialové 4 roky a 1300 miliard dluhů !!
@PEtr Tobes Kdybyste vy a celá vaše bublina pořádně sloužili pětikoalici, neměli byste dnes proč prskat. Fiala by dál vysílal sigály, tu praporky, tu aldiskou a vy byste se tetelili blahem. ☺
Asatin
@PEtr Tobes to je presne a bohuzel to vsichni budem akorat prezivat.