Komentáře
Babiš v Evropě: Podporoval Orbána, dnes se hlásí k Magyarovi, ale zbývá mu jen černá ovce Fico
22 komentářů
ALOIS KRYM
No ale na hradního převlékače kabátů nemá. To chce velmi silný žaludek, změnit se během týdne z aktivního kariérního komunisty a aktivního vojenského důstojníka Varšavské smlouvy, na zásadního demokrata a podporovatele NATO. Ani při tom nestačil převléknou svojí slušivou flanelovou košilku 🤣😂
Alena Kostelecká
Proti věku není léku. On byl blbej vždycky, ale byl vychcanej. Proto se přisál na bolševický cecek a ukradl, co mohl. Mrázek by mohl vyprávět.@Pavel Nyklicek
Josef Tyl
Nejhorší je, že Babiš se v té vládě necítí jako doma. Spíše jako na návštěvě u lidí, které nemá moc rád.
naprosto presne zhodnoceno, s agentem Buresem se radime do naprosteho suterenu EU po boku slovenskeho putinova pucfleka Roberta "Hranola" Tica. A to bude mit dusledky a nejen hospodarske, navic se chysta silene dluhove eldorado s Dluzenou atd...jedeme plnou parou vzad!!
Orbán, Fico, Babiš, to je trio stejných podvodníků a bývalých liberálních politiků, kteří kvůli prachům, egu, podvodům, korupci, dotacím z EU a Bureš ještě imunitě ničí, rozkrádají a zadlužují svoje státy. V Maďarsku to Orbánovi voliči spočítali a doufám, že on a jeho příbuzní a kamarádi, kteří si nakradli budou spravedlivě potrestáni. Doufám, že další na řadě bude příští rok Fico, ale tam momentálně není skoro žádná opozice. V příštích volbách u nás, doufám předčasných, se probudí aspoň polovina současných voličů šestikolky a skončí i Bureš.
@Alena Kostelecká ..nechci ti brát iluze, ale pokud nějaká revoluce přijde, budou zmasakrováni pravdoláskaři
@Jan Palecek jj v kremlu Bures jeste nebyl, tak se mohl dockat, kamos Fico ho tam rad provede, zna to tam uz jako doma 

@Eduard Sykora hahahahaha, ted jsi pobavil, te sebranka polosenilnich duchodcu a netahel na zadnou skutecnou revoluci nema, resp nemate, mate jedinou sanci volit zlodejskeho slovenskeho StBaka a nebo nacky az do smrti a drzet je tak u moci, dokud vas teda bude takovych hodne...ale to se zakonite zmeni a mozna uz to nebude trvat zase tak dlouho, pak koncite, jen po sobe luza a jejich elektorat necha spalenou a vykradenou zemi, s tim uz se neda ted nic moc delat, ale zavinili jste to vy a doplatite na to nejvic
Alena Kostelecká
Doufám, že přijde druhá, tentokrát nesametová revoluce, a tyhle dvě sv ině skončí na kandelábrech.
Bureš už není schopen reálně uvažovat....
Rozsvítí se žárovka, on přivře oko a když žarovka zhasne, oko zas otevře.
Pokud fouká zepředu, otočí se zády a pokud zezadu, otočí se dopředu.
Víc už nedá. Víc nečekejme.
Nástup stáří...
Včera nebo kdy, na setkání s občany přišel do sálu, na dotaz odpověděl, že to neví a když mu paní řekla, že se nepřipravil, tak se uchechtává....co má vlastně ještě dělat, když to mlieko je zo kravskych žaludkov....
Říkám. Už je tu zbytečný, jen si mnozí nedokážou přiznat silný nástup stáří !