Prostor X
Adolf Posselt vs. Berndt Henlein vs. Konrad Posselt vs. Adolf Henlein vs. Konrad Hitler vs. Berndt Hitler vs. Lampasák Furťák Kontráš Zombík Sxxxě vs. Dezolát Frustrát EuroHujer BruselLokaj Nutella Kečup Signalista Máchal Kampelička Bitcoin Lžiala Fiasko vs. Pytloun Ropušák Dozimetr !!! A další Queer Woke Liber-Progre Bruseliští ŘiťoLezci !!! Bu bu bu: Sdílejte, než To smažou !!!
Přesně tak... ..."sláva válce", co Foltýn?! Je neuvěřitelné co naše doba generuje za mimoně...
Za peníze vydělané na Ukrajině by mohla ministryně financí pořídit nějaké fotky s pávem.
Nejsme jediný kdo ekonomický na válce profituje.P.redaktorka si takový řeči příště odpustí.Jo to by asi jinak nebylo o čem psát.
Babiš moc dobře ví, že může proti naším výrobcům zbraní na oko mrmlat, ale prachy do státní kasy v podobě dani jsou k nezaplacení....
Občas rýpne do Strnada, aby byla malá domů a ta je a pak zase nechá někde brblat nácíčka macinku a ten odvede pozornost na hlavy hlupáků.
Cena za vstup lidí do naší země v podobě Ukrajinců se stává nejen lukrativní, ale vlastně i jedinou a především ekonomickou cestou bo národ český vymírá a geniální sperma ze spermobanky od igeníra babiše porodnost nezvedne.
Alena je už deset let v přechodu, což vidíme na jejím chování a stavu státní kasy a Gavliček to hubou nevytrhne.
Zatím to šlape dobře, válka vydělává a zároveň na válce je krásné i to, že po ní přijde hen len ten mier a dostatek mlieka zo krajských žaludkov.
A bude ještě líp!
Občas rýpne do Strnada, aby byla malá domů a ta je a pak zase nechá někde brblat nácíčka macinku a ten odvede pozornost na hlavy hlupáků.
Cena za vstup lidí do naší země v podobě Ukrajinců se stává nejen lukrativní, ale vlastně i jedinou a především ekonomickou cestou bo národ český vymírá a geniální sperma ze spermobanky od igeníra babiše porodnost nezvedne.
Alena je už deset let v přechodu, což vidíme na jejím chování a stavu státní kasy a Gavliček to hubou nevytrhne.
Zatím to šlape dobře, válka vydělává a zároveň na válce je krásné i to, že po ní přijde hen len ten mier a dostatek mlieka zo krajských žaludkov.
A bude ještě líp!
Můj táta říkával.
Jestě jednu válku by jsme zvládli, ale osvobození už ne....!