Komentáře
Babišovo alarmující dilema. Připojí se k šíření nenávisti SPD škodící česko-německým vztahům?
31 komentářů
Srpakladivo
0
SPD je nacionalistická stejně jako AfD. Na Evropské úrovni mohou spolupracovat například v otázce nelegální migrace. Jakmile ale dojde na Benešovy dekrety, je logické že to bude třecí plocha vyplývající právě z nacionalismu.
Připomínat zvěrstva Němců a ne jen Němců,ale i Ukrajinců za II.sv se neustále musí,jinak by se historie mohla opakovat.A myslím že těm dvěma zase otrnulo.
No k šíření nenávisti přispívá především dobrotrusné vnucování dobra a rovnosti bruselskými neomarx-progresivisty, k nimž Meeting Brno patří. Tuplem to národně sebemrskačské.
A Posseltovi sudetští strejci a tetky jim tím též povinně smiřovacím sjezdem skočili na špek.
Zvláště když tím na smeč Okamurovi a spol. nahráli. Prostě klasické špatně končící - naše dobro vám vnutíme, i kdyby jsme vás proto řezat měli ...
A Posseltovi sudetští strejci a tetky jim tím též povinně smiřovacím sjezdem skočili na špek.
Zvláště když tím na smeč Okamurovi a spol. nahráli. Prostě klasické špatně končící - naše dobro vám vnutíme, i kdyby jsme vás proto řezat měli ...
ALOIS KRYM
Říkání pravdy a připomínání zvěrstev Němců za II.s. války rozhodně není šíření nenávisti. Jejich chování nelze zapomenout ani odpustit.🤨
ALOIS KRYM
@ALOIS KRYM ....Ano jsem tvoje kopie, ale jsem protiruská a proukrajinská kopie a vítám naše přátelství s přáteli ze Sudet. Tím se od sebe lišíme.
Alena Kostelecká
Slováky jsme měli dávno nakopat do pr dele a to už v roce 1918. 20 let vyžírali společnou republiku, stavěli jsme jim školy, silnice, železnici, fabriky a všechnu ostatní infrastrukturu a tisíce dalších věcí, aby se dohodli se Skopčáky, rozbili naší republiku, vyhnali všechny Čechy, Židy posílali do KT, posílali armádu do SSSR na pomoc nacistům, aby nakonec zradili i Hitlera a hráli si na děsný vlastence. Stejně jako v roce 1938 v roce 1968 a později pak v roce 1993 řvali hesla jako Čehůni von, Dosť bolo Prahy a plivali na presidenta Havla.
ALOIS KRYM
@Alena Kostelecká ........ di ty nesnášenlivá a hašteřivá osobo, že by až tak ?😅😂
Babiš je typickým "počůránkem", tak mu zřejmě říkali už ve školce. No, zůstalo mu to dodnes.
@Jan Macharacek Dokud je dostatek čecháčků, kteří si takové vůdce volí, bude nám Babiš, Okamura, Macinka a podobní vládnour. “Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží”.
ALOIS KRYM
@Jan Macharacek ...tobě prý zase říkali ještě v první třídě ZŠ "pokakánek". Kdy a proč se to změnilo na přezdívku "posera", ale nevím😉
K šíření nenávisti v této věci naopak přispívají autoři těchto vnucujících článků.
Není to tak dlouho co nás Babiš všechny poučoval že ekonomika nesmí podléhat hodnotové politice a v případě návštěvy Tchaj-wanu nás dezolé scéna varovala před následky z Číny(no pokles dovozu by saldo zlepšil, ale to je dezolé jedno), nyní když dráždí hodnotovou politikou odpůrcům sjezdu z SPD , moto a dalších tak bych se rád dožil chvilky až bude blekotat před Německým ministerským předsedou (pro dezolé-Německo je náš největší obchodní partner na rozdíl od Číny nebo Ruska), možná by se následně prodral až na tribunu v Brně se slovy "Ich bin ein Sudetendeutch"
@Pepa Zahrádka
U babiše je to pořád jak na kolotoči.
Výkřiky do prostoru, samé slibé a pak je vše jinak.
I korouhvička na kostele by se musela stydět, jak pomalu se otáčí při větru, když začne babiš plkat nesmyslé.
U babiše je to pořád jak na kolotoči.
Výkřiky do prostoru, samé slibé a pak je vše jinak.
I korouhvička na kostele by se musela stydět, jak pomalu se otáčí při větru, když začne babiš plkat nesmyslé.
dalsi dukaz naprosteho amaterismu teto luzovlady v cele s trestne stihanym StBakem ktery loupi i za bileho dne pro Agrocert a stale nema dost, luzovladu absolutne nezajima, ze to poskodi vztahy s nasim naprosto klicovym partnerem, hlavne ze daji "lacine zradlo do zlabu" svym prihlouplym volicum, to je jedine, co umeji, jinak vubec nic..
Igor
Opět paradox jaxvina! Imigrant z Japonska (!), konsekvence s 2. sv. válkou jsou nabíledni, a imigrant ze Slovenska, viz Mečiarovo: Každý za své, křičí: Němce tu nechceme! 🤣🤣🤮🤮🤮
Opět důkaz totalitního smýšlení, kdy chtějí kontrolovat veřejné i soukromé!!! Andy a Pitomio, vy máte sloužit občanům! Za to vás platíme!
Opět důkaz totalitního smýšlení, kdy chtějí kontrolovat veřejné i soukromé!!! Andy a Pitomio, vy máte sloužit občanům! Za to vás platíme!
Richard Šebesta
Nenávist vůči sudetským Němcům šíři hlavně komunistická banda od Konečné přes Rouna a Skálu. Schválně poslouchám jejich blafy a dezinformace. Je to další důkaz,že současná ksčm je nadále ta stará stalinistická z dob Husáka a Bilaka a nic reformního v nich není. Když je teď výročí konce války ani slůvko o násilnostech RA jak znásilňovali i ženy u nás při " osvobozování " a jak páchali i další zločiny třeba i vraždy.Jen štvaní proti sudetským Němcům a proč ? Soudruzi vybuchli už
ve dvou volbách (sněmovních) soudruh Skála vybuchl ve volbě o hrad 2023
a tak se potřebují zviditelnit ! To je celé.
ve dvou volbách (sněmovních) soudruh Skála vybuchl ve volbě o hrad 2023
a tak se potřebují zviditelnit ! To je celé.
ALOIS KRYM
@Richard Šebesta ..no ono se o násilnostech "Rudé armády" moc psát nesmí, protože to byly většinově Ukrajinská vojenská uskupení stojící v čele Rudé armády, v době jejího vstupu na území Československa. 🙂
Poslanec a koordinátor bavorsko-české spolupráce ve frakci CSU Gerhard Hopp vyzval české poslance, aby návrh odmítli - myslím, že tohle je už velké vměšování do vnitřních záležitostí jiné země.
ALOIS KRYM
Zase lži, prý "umírněný sudetský Němec", nic takového prostě neexistuje 😂🤣. Německo je náš tradiční nepřítel, a že v současnosti si hraje na přítele, no i to už se občas a dočasně v historii stalo.
Monika Benešová
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Josef Tyl
@Monika Benešová - ALOIS KRYM hledá!
Perfektní fakticky napsaný článek, který by si měli přečíst hlavně voliči ANO a SPD, což se bohužel asi nestane, stejně jako jejich prozření.
Autor nepřímo říká.
kdo kritizuje Německo, nahrává Rusku.
To už je ale téměř politická interpretace, ne objektivní fakt.
To nejsou neutrální popisy, ale hodnotící nálepky. Článek čtenáře vede k určitému morálnímu závěru ještě předtím, než předloží fakta.
Text totiž úplně vynechává,
proč část Čechů citlivě reaguje na sudetoněmecké otázky, historický kontext Benešových dekretů,
rozdíly mezi různými sudetoněmeckými organizacemi.
Tím vzniká jednostranný obraz. Rozdíl mezi kvalitní žurnalistikou a aktivistickým komentářem je zde evidentní.
kdo kritizuje Německo, nahrává Rusku.
To už je ale téměř politická interpretace, ne objektivní fakt.
To nejsou neutrální popisy, ale hodnotící nálepky. Článek čtenáře vede k určitému morálnímu závěru ještě předtím, než předloží fakta.
Text totiž úplně vynechává,
proč část Čechů citlivě reaguje na sudetoněmecké otázky, historický kontext Benešových dekretů,
rozdíly mezi různými sudetoněmeckými organizacemi.
Tím vzniká jednostranný obraz. Rozdíl mezi kvalitní žurnalistikou a aktivistickým komentářem je zde evidentní.
Joska Oltec
@Miroslav Zita Web Reflexu slouží jen a pouze generování profitu, vše ostatní je podružně. Seriózní žurnalistiku bych tu nehledal ani náhodou, proto je tu tolik článků typu click-bite.