Komentáře
Sjezd sudetských Němců: Proč je poválečný odsun pro českou levici i pravici tak oblíbené téma?
45 komentářů
eva27
8
Když nevíš co, hoď tam Sudetské Němce. "Našelidi" se budou vztekat a hádat s opozicí a ty budeš klidně krást dotace, měnit zákony ve tvůj prospěch a na střet zájmů se taky zapomene.
Přejít do diskuze
@Anton Augustin Co by se stalo? Nic. Místní komouši a fašouni by řvali úplně stejně.
@Mgr. Jan Kopal Kdo z nich to zpochybňuje? Většina byla nakonec ráda, že z toho sovětského bordelu vypadla.
Richard Šebesta
@Miroslav Zita To je blbost. Beneš toho navykládal mnohém více.Taky,že nevěřil tomu kdo vraždil v Katyni ? Domníval se že Němci nikoli NKVD a mýlil se. Věřil že komunisté budou dodržovat demokratické tradice a zákony opět se mýlil,nebo že Stalin bude rozumný a bude akceptovat smlouvu dojednanou v roce 1943 v Moskvě. Jedním z bodu byla suverenita obou zemí a nevměšování do vnitřních záležitosti. Idiot Beneš opět uvěřil. Stalin jí porušil hned v roce 1947 kdy čs.delegaci zakázal účast na Marshalově plánu.Co ty na to znalče historie ?
zastupna hra luzovlady fasounu a kolaborantu jen vytvari mlhu z niceho a hraji na nacionalistickou strunu aby zakryli svoje prusery, o nicem jinem to neni
Prezident E. Beneš v poválečných projevech opakovaně mluvil o tom, že Německo má historickou tendenci usilovat o revizi výsledků válek, a že Československo musí být připraveno své kroky obhajovat.
Sjezd sudetských Němců není o ničem jiném, než o prolomení Benešových dekretů.
Sjezd sudetských Němců není o ničem jiném, než o prolomení Benešových dekretů.
Josef Tyl
Možná by nebyly tak negativní odezvy na sudetoněmce, kdyby nebyl Posselt vzledově tak odpudivý. Sorry jako.
Každý, kdo zpochybňuje platnost dekretů prezidenta republiky a hájí zájmy sudetských Němců je vlastizrádce!
Husitské války a bourání císařství už poněkud vyčpělo, tak zůstali jen ti Němci. Kolik těch pravých ještě žije? Asi dost málo.
Alena Kostelecká
Nacisté jsou levice od svého založení o čemž svědčí i název NACIONÁLNÍ SOCIALISMUS@Libor Krajíček
@ALOIS KRYM
Souhlas, naše liberální média a prezident Pavel s těmito názory souzní.
Souhlas, naše liberální média a prezident Pavel s těmito názory souzní.
Joska Oltec
@Josef Tyl Pokud se bude neustále přerozdělovat a populace neustále papouškovat co je "povinností státu" (vpodstatě vše, z pochledu nefachčenek), jsou administrativy u vesla opravdu jako komunisté. Reforma veřejných financí za účelem snížení daní nikdy neproběhla, pokračuje od r 89 převzetím spousty někdy až legračních benefitů a výplat. I proto jsou daně vysoké jako bývalá Stalinova socha.
Joska Oltec
A co na to středice, ta nic? Mimochodem, v Česku žádná opravdová pravice neexistuje a nikdy neexistovala, musela by být fiskálně konzevativní a to by nefachčící voliči neskousli.
ALOIS KRYM
No dobře tak Sudeťáci přijedou do Brno, to moc nevadí, tedy pokud zase odjedou a nezůstanou tady. Jinak doufám, že ČT24 bude na místě a zprostředkuje nám reportáž z připravované setkání zástupců Sudetského svazu se zástupci Milionu chvilek, kteří mají uzavřít dohodu o vzájemné pomoci při ochraně demokracie před Českou vládou. Doufám, že vše úspěšně dopadne, k dohodě dojde a příští "Sjezd" již bude v Praze.🙂
Joska Oltec
@Alena Kostelecká A hed po nich všechny čehůny či čehůnky tvého typu. Jen plácají hovadiny a kde nic tu nic.
Alena Kostelecká
V demokracii ti nikdo nic nemusí schvalovat nebo umožňovat, rudej moulo.@Miloš Tesař
@Pavel 1 ty asi budeš mít na tom sjezdu projev, běž se poklonit hodným Němcům až k zemi, za války stříleli do vzduchu.
Matěj Hollan a spol. jsou progresivními levičáky "moderního evropského střihu". K nim přidejte Piráty, Zelené, vše kolem A2Alarm, "elity" humanitních fakult + na to ně napojené zelenorudé neziskovky a máte českou extrémní levici jak na dlani...
@kohoutek_petr presne tak, vytvari zastupny "problem" z niceho a hraji na nacionalistickou strunu aby zakryli svoje prusery, o nicem jinem to neni
@Josef Tyl sjezd v ČR je nebetyčná drzost, teb jdo to umožnil a schválil patří za mříže a zahodit klíče.
Vazena pani Alena Kostelecka zde opet velmi kontemplativne analysuje jak by :
jak by "prislusnika pronaroda ( p. Kostelcka zde mini Slovaky) in den Arsch getreten hätte oder noch treten würde.
Alena Kostelecká
6. května 2026 • 23:22
Je zajímavé. že největší odpůrci sjezdu sudetoněmeckých baráčníků jsou asijský příslušník národa, který vraždil civilisty, bez ohledu na věk a pohlaví, vyvrhoval těhotné ženy a kanibalizoval zajatce ,ze země vycházejícího slunce a Slovák, příslušník pronároda z Felvidéku, kde jen každý desátý měl svoje boty a jen každý patnáctý se uměl podepsat, který 20 let vyžíral Země koruny české aby je nakonec zradil , odkryl východní hranici a spojil se s úhlavním nepřítelem, nacistickou Velkoněmeckou říší v čele s Adolfem Hitlerem.
Nakopat to všechno do pudele ."
Alena Kostelcka ma pravdu v tom, ze obeti 2.svetove valky implikovaly v SSSR 27 milionu zabitych obcanu SSSR nemci a v Cine 10 mil.zabitych cinanu japonci.
Vazena p. Kostelcka ,obcanka tohoto Ceska nenavidi slovaky a japonce .
Ja coby neobcan Ceska ale mam slovaky velmi rad a p. Babise obdivuji , neb vystudoval ekonomii s cervenym diplomem .
Nevim jak uspesne studovala p. Kostelecka , ale ja jsem mel behem studia na FVLKU 60-66 z asi 50 predmetu pouze 6 vybornych ( z latiny, anatomie, chemie, psychiatrie , chirurugie a gynekologie )a proto p. Babise obdivuji.
Nejvice ale obdivuji Dr.med. Ursulu von der Leyen ktera umi perfektne francouzsky ( narosila se v bruselu kam chodila i do skoly), anglicky ( vystudovala medicinu v Londyne a USA ), Italsky a spanelsky a jeji materstina je nemcina ( otec Albrecht byl vysoky politik v Nemecku ) a vlastnovaginalne porodila coby gynekolozka se svym manzelem (prof. mediciny v Nemecku )
7 deti !!!! A zustala pritom tak krehka.
Omlouvam se za toto extempore mimo meritus .
jak by "prislusnika pronaroda ( p. Kostelcka zde mini Slovaky) in den Arsch getreten hätte oder noch treten würde.
Alena Kostelecká
6. května 2026 • 23:22
Je zajímavé. že největší odpůrci sjezdu sudetoněmeckých baráčníků jsou asijský příslušník národa, který vraždil civilisty, bez ohledu na věk a pohlaví, vyvrhoval těhotné ženy a kanibalizoval zajatce ,ze země vycházejícího slunce a Slovák, příslušník pronároda z Felvidéku, kde jen každý desátý měl svoje boty a jen každý patnáctý se uměl podepsat, který 20 let vyžíral Země koruny české aby je nakonec zradil , odkryl východní hranici a spojil se s úhlavním nepřítelem, nacistickou Velkoněmeckou říší v čele s Adolfem Hitlerem.
Nakopat to všechno do pudele ."
Alena Kostelcka ma pravdu v tom, ze obeti 2.svetove valky implikovaly v SSSR 27 milionu zabitych obcanu SSSR nemci a v Cine 10 mil.zabitych cinanu japonci.
Vazena p. Kostelcka ,obcanka tohoto Ceska nenavidi slovaky a japonce .
Ja coby neobcan Ceska ale mam slovaky velmi rad a p. Babise obdivuji , neb vystudoval ekonomii s cervenym diplomem .
Nevim jak uspesne studovala p. Kostelecka , ale ja jsem mel behem studia na FVLKU 60-66 z asi 50 predmetu pouze 6 vybornych ( z latiny, anatomie, chemie, psychiatrie , chirurugie a gynekologie )a proto p. Babise obdivuji.
Nejvice ale obdivuji Dr.med. Ursulu von der Leyen ktera umi perfektne francouzsky ( narosila se v bruselu kam chodila i do skoly), anglicky ( vystudovala medicinu v Londyne a USA ), Italsky a spanelsky a jeji materstina je nemcina ( otec Albrecht byl vysoky politik v Nemecku ) a vlastnovaginalne porodila coby gynekolozka se svym manzelem (prof. mediciny v Nemecku )
7 deti !!!! A zustala pritom tak krehka.
Omlouvam se za toto extempore mimo meritus .
Vazena pani Alena kostelecka pise velmi sofistikovane :
Alena Kostelecká
7. května 2026 • 11:48
"V podstatě bychom měli odsunout i všechny Slováky.
Stejný do bytek jako Sudeťáci, spíš horší."
Nesouhlasim s vazenou pani Alenou Kosteleckou a tech prvnich 30 let po valce , kdy jsem v CSR zil jsem mel Slovaky velmi rad a velmi rad je mam i nadale.
Varietas delectat.
Alena Kostelecká
7. května 2026 • 11:48
"V podstatě bychom měli odsunout i všechny Slováky.
Stejný do bytek jako Sudeťáci, spíš horší."
Nesouhlasim s vazenou pani Alenou Kosteleckou a tech prvnich 30 let po valce , kdy jsem v CSR zil jsem mel Slovaky velmi rad a velmi rad je mam i nadale.
Varietas delectat.
V Sudetech zilo vzdy 95% nemcu a jen 5% cechu a inkorporovani Sudet do CSR v r. 18 nebylo dobrym pocinem.
Moje CSR vsak bohuzel uz davno neexistuje.
Pod vlvem komunistu jsem coby narozeny uprostred valky v Praze na sudetaky nahlizel take velmi peiorativne s despektem..
Nacisticke bestie vsak porad povazuji za to nejudesnejsi v dejinach lidstva, nesrovnatelne horsi nez komunisty.ktere jsem tech prvnich 30 let po valce v Praze zazil.
Kvuli nacistickym bestiim jsem se po valce odmital s mym polyglottnim otcem ucit nemcinu , ale jen od 1.tridy v r. 48 jen anglictinu s francouzstinou vedle povinne rustiny.
Az po me illegalni emigraci pred 50 lety jsem na historicky problem absolutni maiority nemcu v Sudetech zacal nahlizet diametralne divergentne.
A puvodne nenavidena nemcina je dnes mym 1. jazykem .
Tempora mutant.
Stejny problem existoval i na Krymu (,kde bylo 80% ruskeho obyvatelstva a u 90% obyvatel Krymu byla rustina jejich materstina ) ktery se po rozpadu SSSR se dostal bohuzel do teritoria Ukrajiny , ktera od nich vyzadovala , aby se ucili ukrajinsky .
Nebo v soucasnosti je to obrovsky problem v Katalansku ci v Baskicku , ktere jsou soucasti Spanelska a ktere ( eufemisticky receno ) Spanelstinu v lasce nemaji a kdyby meli nejakeho mocneho souseda , ktery by jim pomohl , nesmirne radi by se od Spanelska odtrhli.
Komicke je treba , ze napr. veskere udaje na letisti na Mallorce ci Ibize jsou na prvnim miste v katalanstine, na druhem v anglictine , na 3. miste ve francouztine a az na poslednim ve Spanelstine ackoli Mallorka patri Spanelsku.
A Baskove ve Spanelsku nevahali povrazdit tisisce spanelu v jejich usili o separaci od Spanlska.
Moje CSR vsak bohuzel uz davno neexistuje.
Pod vlvem komunistu jsem coby narozeny uprostred valky v Praze na sudetaky nahlizel take velmi peiorativne s despektem..
Nacisticke bestie vsak porad povazuji za to nejudesnejsi v dejinach lidstva, nesrovnatelne horsi nez komunisty.ktere jsem tech prvnich 30 let po valce v Praze zazil.
Kvuli nacistickym bestiim jsem se po valce odmital s mym polyglottnim otcem ucit nemcinu , ale jen od 1.tridy v r. 48 jen anglictinu s francouzstinou vedle povinne rustiny.
Az po me illegalni emigraci pred 50 lety jsem na historicky problem absolutni maiority nemcu v Sudetech zacal nahlizet diametralne divergentne.
A puvodne nenavidena nemcina je dnes mym 1. jazykem .
Tempora mutant.
Stejny problem existoval i na Krymu (,kde bylo 80% ruskeho obyvatelstva a u 90% obyvatel Krymu byla rustina jejich materstina ) ktery se po rozpadu SSSR se dostal bohuzel do teritoria Ukrajiny , ktera od nich vyzadovala , aby se ucili ukrajinsky .
Nebo v soucasnosti je to obrovsky problem v Katalansku ci v Baskicku , ktere jsou soucasti Spanelska a ktere ( eufemisticky receno ) Spanelstinu v lasce nemaji a kdyby meli nejakeho mocneho souseda , ktery by jim pomohl , nesmirne radi by se od Spanelska odtrhli.
Komicke je treba , ze napr. veskere udaje na letisti na Mallorce ci Ibize jsou na prvnim miste v katalanstine, na druhem v anglictine , na 3. miste ve francouztine a az na poslednim ve Spanelstine ackoli Mallorka patri Spanelsku.
A Baskove ve Spanelsku nevahali povrazdit tisisce spanelu v jejich usili o separaci od Spanlska.
Alena Kostelecká
Každý komouš, který v roce 1969 prošel výměnou stranických legitimací nebo po tomto datu vstoupil do KSČ, musel souhlasit s okupací ČSSR vojsky Varšavské smlouvy a kolaborovat s okupantem. Tudíž každý komouš je kolaborant a vlastizrádce. Oproti Sudeťákům je to celkem nedávná událost a to nám nevadí.
@Josef Tyl
Ano, podobnost s Fuhrerem je jasná a záměrná !!! Adolf Posselt alias Berndt Hitler !!! A o tom To je !!! Čtvrtá Říše = Evropský Svaz Bruselistán VšeProIslámistán= Queer Woke Liberalistán Progresivistán = E. U. Titanic !!! Sdílejte, než To smažou !!!
Ano, podobnost s Fuhrerem je jasná a záměrná !!! Adolf Posselt alias Berndt Hitler !!! A o tom To je !!! Čtvrtá Říše = Evropský Svaz Bruselistán VšeProIslámistán= Queer Woke Liberalistán Progresivistán = E. U. Titanic !!! Sdílejte, než To smažou !!!
@Joska Oltec , znovu pro ty méně chápavé, (například tyl je zářným příkladem totální absence rozumu) co má jakési škatulkování společnosti na černé , bílé a šedivé společného s provokací sjezdu SDP v Česku?
Josef Tyl
@Pavel z něho si nic nedělej já už jsem tady o něm psal. To je ten co se tak rozmáchl tím tesařským kladivem až se s ním praštil do hlavy!
@Joska Oltec co ro má společného se sjezdem SDP v Česku? Příště se tu sejdou banderovci?