Komentáře
Jana Bendová: Čím víc pruhů, tím víc Okamura. Se zlem se neusmiřujme, říká správně Zeman, myslí i Kreml?
22 komentářů
Tomáš Kosík
Každodenní příděl sraček presstitutů😂
Alena Kostelecká
Zeman je kolaborant, vlastizrádce a sovětsko- ruský agent. Che se mi zvracet, jen když ho vidím nebo slyším.
Nejhorší pro nás stát jsou Piráti a TOP 09 Ti jsou schopni zničit naši státnost během chvilky.
Je potřeba další usmiřování?“
Politicky a právně je to uzavřené.
Takže o co jde Sudetským Němcům?
Jednoduchá odpověď,.. o prolomení Benešových dekretů.
A kdo v tom Sudetským Němcům pomáhá z Českých občanů.?.... vlastizrádci.
Politicky a právně je to uzavřené.
Takže o co jde Sudetským Němcům?
Jednoduchá odpověď,.. o prolomení Benešových dekretů.
A kdo v tom Sudetským Němcům pomáhá z Českých občanů.?.... vlastizrádci.
@Miroslav Zita Každé děcko se bojí strašidel. Někdo (většina) z toho vyroste, někdo s tím žije celý život a taky s tím i zemře...
Richard Šebesta
@tempter To máš pravdu. Někdo tvrdí že suděťáci jsou hrozba což podle mne nejsou a proti jejich sjezdu u nás nic nemám. Někdo zase tvrdí,že Rusko je hrozba,což podle mne taky není pravda. Takže oba tábory se nesnáší a oba jsou stejní lháři.Takže i ty zemřeš ze strachu ze strašidla jménem Rusko.
Doplňuji otázku z nadpisu a myslí nejen Kreml, ale i EU a USA?
Richard Šebesta
@Frantisek Najman Přesně NATO se dopustilo více agresi od konce 90.let než Rusko. To jsou fakta,ale Fialův gang je jako komunisté lžou stejně neochvějně a jejich voliči jak by smet.
@Richard Šebesta
Rusko ale vede!
Od roku 1946 napadlo či intervenovalo okolní a jiné státy celkem 31x !!!
To nemůžeš zpochybnit ani ty.
Máš rád historická data, tak to tam najdeš.
Některé státy i opakovaně.
Já bych se ho raději bál i přes fakt, že vždy muselo ustoupit za cenu ztrát.
A nebudede tomu ani nyní jinak.
Rusko je pořád stejně hloupé a nenažrané, proto jeho lidi mají hlad.
Rusko ale vede!
Od roku 1946 napadlo či intervenovalo okolní a jiné státy celkem 31x !!!
To nemůžeš zpochybnit ani ty.
Máš rád historická data, tak to tam najdeš.
Některé státy i opakovaně.
Já bych se ho raději bál i přes fakt, že vždy muselo ustoupit za cenu ztrát.
A nebudede tomu ani nyní jinak.
Rusko je pořád stejně hloupé a nenažrané, proto jeho lidi mají hlad.
Tomáš Kosík
@Pavel Nyklicek 31 ok....Ale Amerika 85! A přiznává to sam člen Americke vlády, že po celym světě přes CIA a vojenský intervence svrhavali demokraticky zvolený vlády! 🐑🐑🐑🐑🐑 Dokonce je i insider co dělá přednášky a píše knížky o tom jak svrhavali vlády...říká si Ekonomický vrah
https://youtu.be/EFmUKz-Q9RI?is=UCC4V4j84DD9DtiU
https://youtu.be/EFmUKz-Q9RI?is=UCC4V4j84DD9DtiU
Mám pro vás dobrý tip na super článek. Podívejte se kde a za kolik bydlí po Praze Piráti, a hlavně na jakých úřadech a postech ,,pracují". Co na to Bendová?
Máme tu poslední žluté volební období.....
Žádný rozumně uvažující člověk nemůže souhlasit s výlevy japonského popeláře.
Paradoxně právě sliby ho dostanou do role pouhé slibotechny a držení se v mantinelech diky své současné funkcí již nebude tak atraktivní pro pár bláznů, co mu dali hlas.
Ostatní vyvrhelové Rajchl a podobně samozřejmě také končí a tím stáhnou celé SPD z politiky jednou pro vždy.
Žádný rozumně uvažující člověk nemůže souhlasit s výlevy japonského popeláře.
Paradoxně právě sliby ho dostanou do role pouhé slibotechny a držení se v mantinelech diky své současné funkcí již nebude tak atraktivní pro pár bláznů, co mu dali hlas.
Ostatní vyvrhelové Rajchl a podobně samozřejmě také končí a tím stáhnou celé SPD z politiky jednou pro vždy.
Tak prý Historické setkání sudetských Němců v Brně vyvolává vášně, přestože má být jakýmsi gestem usmíření. No asi stejně jako v Slavnostech sněženek historické usmiřovací setkání mysliveckých společností v hájence. Když výsledkem byly rvačky, všem bylo blbě a tragicky to skončilo.
Ale vážně, ono z toho jak péro z gauče čouhá snaha organizátorů těch brněnských "dobrotrus hodů" - ajntopf úpění nad osudem Židů, sudetských Němců či Ukrajinců, zneužít srazu sudetských Němců k své propagaci coby elitářské instituce, ideologicky pověřené deratizací společnosti od všeho špatného a vnucováním dobra, i kdyby tu tomu se vzpouzející většinu při tom řezat měli.
Za fikaného zneužití toho, že k srazu sudetských Němců začne řvát především Babiš, Okamura, Zeman, komoušská skutečně morál společenská spodina. Čímž se násobně zveličí dobrotrusnost a tak společenská potřebnost organizátorů celé akce. A tím dojde nejen v zvýšení o nich společenského povědomí, ale hlavně i tím k zvýšení přísunu všemožných grantů a dotací.
A protože jak je známo o prachy a moc vždy jde až na prvním místě, tak čert ví, zda tohle není hlavní příčinou pozvání srazu sudetských Němců do Brna. Protože výsledek toho bude všechno možné, jen ne definitivní usmíření. Naopak to staré, už téměř zahojené rány otevře. To je jasné každému s mozkem nezamořeným ideologicko mocichtivým dobrotrousením.
Ale vážně, ono z toho jak péro z gauče čouhá snaha organizátorů těch brněnských "dobrotrus hodů" - ajntopf úpění nad osudem Židů, sudetských Němců či Ukrajinců, zneužít srazu sudetských Němců k své propagaci coby elitářské instituce, ideologicky pověřené deratizací společnosti od všeho špatného a vnucováním dobra, i kdyby tu tomu se vzpouzející většinu při tom řezat měli.
Za fikaného zneužití toho, že k srazu sudetských Němců začne řvát především Babiš, Okamura, Zeman, komoušská skutečně morál společenská spodina. Čímž se násobně zveličí dobrotrusnost a tak společenská potřebnost organizátorů celé akce. A tím dojde nejen v zvýšení o nich společenského povědomí, ale hlavně i tím k zvýšení přísunu všemožných grantů a dotací.
A protože jak je známo o prachy a moc vždy jde až na prvním místě, tak čert ví, zda tohle není hlavní příčinou pozvání srazu sudetských Němců do Brna. Protože výsledek toho bude všechno možné, jen ne definitivní usmíření. Naopak to staré, už téměř zahojené rány otevře. To je jasné každému s mozkem nezamořeným ideologicko mocichtivým dobrotrousením.
A dělej něco s tím tvým whataboutismem, takhle se jenom pořád dokola vylučuješ z jakékoliv rozumné diskuse.